Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v krajích:

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Zemědělský svaz České republiky, územní organizace Rychnov nad Kněžnou

Naše sdružení členů hospodářské instituce Vám s radostí pomůže v jakékoliv situaci. Zaměstnanci naší společnosti Vám jsou k dispozici s poradenstvím. U nás se vždy můžete setkat s ochotou. Jsme velice seriozní sdružení zaměřené na poskytování služeb v hospodářství. Neváhejte vyzkoušet naše kvalitní služby v oblasti hospodářství. Zajišťujeme podporu zemědělců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pro rodinu Pohoda

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Zúčastněte se společných setkání. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Skalná

Můžeme obohatit Váš duchovní život. Rádi organizujeme různá setkávání pro lidi dobré vůle. Nabízíme svou pomoc v nouzi potřebným lidem. Pomůžeme vám s vaší duchovní vyrovnaností. Pořádáme obřady a duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna Železná Ruda

Těšíme se na vaši návštěvu v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Zaměstnanci naší instituce jsou velice vstřícní a ochotní. Ručíme za seriozní jednání a přístup. Naši zaměstnanci mají dlouholeté znalosti. Nabízíme poradenství od profesionálů. Každý čtenář si u nás přijde na své..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Františka Škroupa Osice

Naše vzdělávací instituce doufá, že se v jejím prostředím budete cítit příjemně. Výsadou ochotného personálu naší vzdělávací instituce je kvalita poskytovaného vzdělání, kultivovaný přednes a přirozená autorita. Dáme vám k dispozici naše vyškolené zaměstnance. V rámci kvalitního vzdělávání vám rádi předáme své bohaté znalosti. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou zkušení a seriózní zaměstnanci, kteří věnují maximální úsilí kvalitě poskytovaného vzdělání. Můžete se spolehnout, že v naší jídelně dostanou vaše děti to nejlepší..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR, klub Celiakie

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Jsme organizace, která si dává záležet na velké ochotě. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Prioita našeho spolku je časté setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Obořiště

Využijte možnost navštěvovat naši instituci ve velmi příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce Vám přináší bohaté znalosti. Výsadou naší vzdělávací instituce je ochotný a spolehlivý personál. Spolehněte se, že u nás narazíte pouze na vyškolené zaměstnance. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně vzdělávání. Můžete také využít naší jídelnu. V naší školní družině jsme pro děti připravili spoustu zábavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Budíkov - obecní úřad

Řešte vaše problémy s naší samosprávou. Neváhejte nás navštívit, máme otevřeno během úředních hodin. Rádi vám také poskytneme poradenství. Lidé nejvíce oceňují ochotu úředníků. Obraťte se na nás s vyřizováním žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lhenice - úřad městyse

Náš orgán je součástí samosprávy. Využijte možnosti poskytování servisu při vyřizování žádostí. Vyberte si z knižního fondu naší knihovna. Probereme s vámi možnosti sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Konto BARIÉRY

U nás máte šanci na sociální pomoc. Jednou z našich prioritních oblastí je pomoc v nouzi. Naše nezisková organizace pořádá setkání na různá témata. Najdete u nás pestrou paletu kroužků. Poskytujeme rozličné volnočasové aktivity. Připravujeme chráněné bydlení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku