Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sbor dobrovolných hasičů - Kosmonosy

Bezpečnostní instituce je zde zejména za účelem pomoci v náročných situacích. Zajišťujeme ochranu v kterékoli závažné situaci. Nacházíte-li se v těžké situaci, poskytneme Vám pomoc. Spolehlivost je naší hlavní prioritou. Vyzkoušejte moderní způsoby komunikace s naší institucí. Naše instituce se podílí na poskytování pomoci při mimořádných událostech. Policie České republiky poskytuje ochranu občanům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajská hygienická stanice Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě

Smyslem naší instituce je ochrana zdraví. Naši specialisté vystupují vždy seriozně a bez předsudků. Naše instituce se orientuje na poskytování poradenství. Zaměřujeme se na poskytování rychlé zdravotnické pomoci. Provádíme státní zdravotní dozor nad výrobou a prodejem potravin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Balon klub Aerotechnik

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. Naše organizace poskytuje poradenství na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz tělesně postižených v České republice, o.s., místní organizace Studénka

Naší činností je poskytování humanitární pomoci. Nabízíme poradenství ve Vaší těžké situaci. Ochota je naší silnou stránkou. Pomáháme na organizovaných setkáních. Ke všem klientům se chováme nanejvýš seriózně. Všem v nouzi vždy ochotně pomůžeme. Jsme organizace, která pomáhá převážně seniorům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Adamov - ZŠ Komenského

Nabízíme výuku probíhající v příjemném prostředí. Rádi Vám poskytneme odborné poradenství. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou odborníci s dostatkem znalostí a zkušeností. Se seriózním přístupem ke vzdělávání se vám dostane bohatých znalostí. Naše vzdělávací instituce přijímá do svých řad pouze řádně vyškolené zaměstnance. Zástupci naší školy jsou velice ochotní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb Příbram

Naše vzdělávací instituce může nabídnout kvalitní vzdělání, vysoce kvalifikovaný personál a příjemné prostředí. Naše znalosti chceme předat svým zákazníkům. U nás se shledáte jen s vyškolenými zaměstnanci. Poskytujeme poradenství, kterému můžete věřit. Serióznost vzdělávání Vám můžeme slíbit. Naší střední škole záleží na tom, aby byly děti dostatečně vzdělané. Využijte také našeho příjemného ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nevězice,obecní úřad

Samospráva je připravena vykonávat úkony veřejné správy. Občanům nabízíme poradenské služby. Jsme tu pro vás a máme otevřeno během úředních hodin. Rádi se budeme věnovat vyřizování Vašich žádostí. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší instituce a našeho personálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Michalovice

Prioritou naší vzdělávací instituce je nejenom vysoká kvalita poskytovaného vzdělání, ale i příjemné a harmonické prostředí. Využijte také naší nabídky osobního poradenství. Zaměřujeme se na příjemný a ochotný přístup. U nás se Vám budou věnovat jen vyškolení zaměstnanci. Serióznost a kvalita výuky je v naší vzdělávací instituci samozřejmá. Naše knihovna tu je pro vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum psychologicko-sociálního poradenství

Poskytujeme komplexní odborné psychologicko-poradenské služby formou individuálních, párových a rodinných konzultací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond dětské onkologie Krtek, nadační fond

Zprostředkujeme humanitární pomoc v tuzemsku i v zahraničí. V naší instituci se setkáte vždy se seriozností. Jsme instituce, která se specializuje na onkologii. Nabízíme bohatý program pro děti. Pro kvalitně strávený volný čas nabízíme pestrou nabídku kroužků. Využijte naši nabídku na zajímavé volnočasové aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku