Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v krajích:

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Lhenice - úřad městyse

Náš orgán je součástí samosprávy. Využijte možnosti poskytování servisu při vyřizování žádostí. Vyberte si z knižního fondu naší knihovna. Probereme s vámi možnosti sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Konto BARIÉRY

U nás máte šanci na sociální pomoc. Jednou z našich prioritních oblastí je pomoc v nouzi. Naše nezisková organizace pořádá setkání na různá témata. Najdete u nás pestrou paletu kroužků. Poskytujeme rozličné volnočasové aktivity. Připravujeme chráněné bydlení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jitka Vašková, předporodní příprava

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Poskytujeme servis včetně poradenství. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našim členům a jeho požadavkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální rada regionu soudržnosti Severozápad

Náš státní úřad neustále zvyšuje kvalitu poskytovaných služeb. Spolehněte se na to, že Vaše stížnost bude vyřízena. Všechny státní úřady mají otevřeno jen v době úředních hodin. Na ochotu zaměstnanců naší státní organizace se můžete spolehnout. Naše státní organizace poskytuje individuální poradenství svým občanům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Vyškov

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. Připravujeme pro vás skvělé tábory. Florbal je hlavním bodem našeho spolku. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna Děčín

Jsme vzdělávací instituce, která svoji činnost vykonává v příjemném prostředí. Poskytujeme poradenství, kterému můžete věřit. Naše vzdělávací instituce klade vysoké nároky na znalosti, zkušenosti a osobní kvality zaměstnanců. Naše škola se vyznačuje velkou seriozností. Neváhejte se obrátit na naši školu, která je velice ochotná. Bohatá knihovna je vám k dispozici přímo v naší instituci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna Štramberk

Prostředí naší vzdělávací instituce je útulné a vyvolává příjemné dojmy. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete zajistit poradenství. Naše vzdělávací instituce vsází na serióznost. Ochotu kdykoli pomoci Vám můžeme slíbit. Zaměstnáváme vyškolené zaměstnance. Každý si u nás může rozšířit své znalosti. Půjčte si učebnice z naší knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní charita Praha 1 - Malá Strana

S námi získáte bohatý duchovní život. Najdete u nás duchovní vyrovnanost. Pomáháme lidem v nouzi. Využijte služby naší instituce na setkávání se. Naše instituce vám pomůže najít cestu k bohu. Věnujeme se charitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO OS Kovo při a.s. Jihostroj

Jsme tu pro Vás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí. Naše organizace si zakládá na ochotě ke klientům. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin. V případě potřeby poradenství se na nás neváhejte obrátit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní knihovna Kobylí

Činnost naší vzdělávací instituce probíhá v příjemném prostředí. Náš přístup ke vzdělání se zakládá na serióznosti. Ve všem potřebném vám poradíme. Naše vzdělávací instituce splňuje náročná kritéria na kvalitu poskytovaného vzdělání a na dostatek řádně vyškolených zaměstnanců. S našimi znalostmi můžete počítat kdykoli budete potřebovat. I vy velmi oceníte ochotu naší instituce. Navštivte naši příjemnou knihovnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku