Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Středočeský kraj)

Instituce, úřady Středočeský kraj

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech:

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Okresní myslivecký spolek - Českomoravská myslivecká jednota

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti. Poskytneme vám poradenství na odborné úrovni. U nás se vám budeme vždy s ochotou věnovat. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku spojují společné zájmy a volnočasové aktivity. Provozujeme spolek hráčů kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb Příbram

Naše vzdělávací instituce může nabídnout kvalitní vzdělání, vysoce kvalifikovaný personál a příjemné prostředí. Naše znalosti chceme předat svým zákazníkům. U nás se shledáte jen s vyškolenými zaměstnanci. Poskytujeme poradenství, kterému můžete věřit. Serióznost vzdělávání Vám můžeme slíbit. Naší střední škole záleží na tom, aby byly děti dostatečně vzdělané. Využijte také našeho příjemného ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Kutné Hoře

Můžeme obohatit Váš duchovní život. V nouzi se u nás setkáte s pomocí. Nabízíme Vám možnost najít cestu k bohu. Na našich setkáváních můžete poznat mnoho nových lidí. Nabízíme posílení duchovní vyrovnanosti. Těšíme se na vás při společných bohoslužbách. Náš sbor zajišťuje duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Chrášťany

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce Vás rádi přivítáme. Naši ochotu vyjít vám vstříc ohledně vašich vzdělávacích požadavků vám garantujeme. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost a kultivovaný projev našich zaměstnanců. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu a poradenství. V naší jídelně klademe velký důraz na vyváženost a skladbu připravených pokrmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jana Čechová - Benešovská umělecká agentura

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Užívejte si účasti v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek. Pokud milujete tanec, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna Březnice

V naší instituci vás určitě potěší příjemné prostředí pro vzdělávání. Jsme znalí oboru. Za špičkové vyškolení našich zaměstnanců ručíme. Naší serioznosti můžete důvěřovat. Na naše poradenství v oblasti vzdělávání se můžete spolehnout. Navštivte naši příjemnou knihovnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna Žebrák

U nás je pro vás připraveno příjemné prostředí. Máme pouze vyškolené zaměstnance. Rádi Vám nabídneme i možnost poradenství. Naše vzdělávací instituce Vám garantuje serióznost. Nikdy není pozdě začít prohlubovat vaše znalosti. Při vzdělávání jsme ochotni vyjít vstříc vašim potřebám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Obořiště

Využijte možnost navštěvovat naši instituci ve velmi příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce Vám přináší bohaté znalosti. Výsadou naší vzdělávací instituce je ochotný a spolehlivý personál. Spolehněte se, že u nás narazíte pouze na vyškolené zaměstnance. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně vzdělávání. Můžete také využít naší jídelnu. V naší školní družině jsme pro děti připravili spoustu zábavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Křinci - Bošíně

Dosáhněte naplnění Vašeho duchovního života. V rámci našich setkávání posilujeme duchovní hodnoty a víru v boha. S námi dosáhnete své duchovní vyrovnanosti. Pro nás je pomoc v nouzi samozřejmostí. Bohoslužby jsou jednou z mnoha činností, které v našem kostele provádíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Lipník

Hlavní předností naší vzdělávací instituce je příjemné prostředí. Výuku v naší vzdělávací instituci zajišťuje personál na úrovni s dostatkem znalostí a zkušeností. Serioznost je jedním z hlavních atributů naší společnosti. U nás se při výuce setkáte pouze s vyškolenými zaměstnanci. Najděte si také cestu do naší bohatě vybavené knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku