Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Královéhradecký kraj)

Instituce, úřady Královéhradecký kraj

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech:

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje - Komory a profesní organizace

Navštivte naše sdružení členů hospodářských institucí. Do širokého spektra našich služeb patří také poskytování poradenství. Serioznost je v naší instituci zaručena. Jsme společnost zaměřená na hospodářské služby, která se zaručí za ochotu svých poradců. Zúčastněte se některého z našich přínosných seminářů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agentura pro rozvoj Broumovska

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Hledáte-li ochotu a vstřícný přístup, jste u nás správně. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Nabízíme poradenské služby bez úplaty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zemědělský svaz České republiky

Sdružení členů hospodářské instituce Vám je plně k dispozici. Využijte nabídky našich seminářů. Poskytujeme možnost sdružení zemědělců. Vyberte si u nás z možností vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní agrární komora Rychnov nad Kněžnou

I pro Vás je tu možnost účasti ve sdružení členů. Naše instituce vám garantuje serioznost. U nás se vždy můžete setkat s ochotou. Jsme společnost, která Vám nabídne cenné rady. Naše hospodářská instituce nabízí služby o vysoké kvalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Františka Škroupa Osice

Naše vzdělávací instituce doufá, že se v jejím prostředím budete cítit příjemně. Výsadou ochotného personálu naší vzdělávací instituce je kvalita poskytovaného vzdělání, kultivovaný přednes a přirozená autorita. Dáme vám k dispozici naše vyškolené zaměstnance. V rámci kvalitního vzdělávání vám rádi předáme své bohaté znalosti. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou zkušení a seriózní zaměstnanci, kteří věnují maximální úsilí kvalitě poskytovaného vzdělání. Můžete se spolehnout, že v naší jídelně dostanou vaše děti to nejlepší..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Folklorní soubor Hadař

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Také poskytujeme poradenství v oboru. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanská demokratická strana

Nabídku účasti na politickém životě Vám garantujeme. Naše strana se zaručí za znalosti v oblasti politiky. Při spolupráci s představiteli naší politické strany budete spokojeni s jejich ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Konopa

Kvalitní sociální pomocí se zabýváme v naší neziskové a humanitární instituci. Naše pracovníci vám poskytnou cenné rady. Jsme opravdu spolehlivá a seriózní instituce. Neváhejte přijít na některé z našich setkávání. Zveme vás také na naše zajímavé semináře. Najdete u nás pestrou paletu kroužků. Organizujeme různé volnočasové aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub vozíčkářů Trutnov - Bukovinka, o.s.

Poskytneme vám humanitární pomoc. Dobrovolníci naší organizace Vám jsou k dispozici a vždy Vám rádi poradí. Obraťte se na nás v nouzi, pomůžeme vám. Setkejte se s lidmi, kteří vás mohou obohatit. Seriózností u nás rozhodně nešetříme. Váš problém rychle a ochotně vyřešíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zemědělský svaz České republiky, územní organizace Rychnov nad Kněžnou

Naše sdružení členů hospodářské instituce Vám s radostí pomůže v jakékoliv situaci. Zaměstnanci naší společnosti Vám jsou k dispozici s poradenstvím. U nás se vždy můžete setkat s ochotou. Jsme velice seriozní sdružení zaměřené na poskytování služeb v hospodářství. Neváhejte vyzkoušet naše kvalitní služby v oblasti hospodářství. Zajišťujeme podporu zemědělců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku