Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Kraj Vysočina)

Instituce, úřady Kraj Vysočina

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech:

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Aeroklub Chotěboř

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení. Jednou z našich aktivit je i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Organizace nevidomých

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. I přes klesající ochotu lidí zapojit se do veřejného života, se počet našich členů rozrůstá. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luka nad Jihlavou - obecní úřad

Věnujeme se kvalitní samosprávě. K našim službám náleží vyřizování Vašich žádostí. Součástí naší samosprávy je i stavební úřad. Naše instituce poskytuje službu Czech Point. Pokud vás baví číst a nechcete investovat do knih, půjčte si je v naší knihovně. Jako samospráva zajišťujeme služby ohledně sociálních dávek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Michalovice

Prioritou naší vzdělávací instituce je nejenom vysoká kvalita poskytovaného vzdělání, ale i příjemné a harmonické prostředí. Využijte také naší nabídky osobního poradenství. Zaměřujeme se na příjemný a ochotný přístup. U nás se Vám budou věnovat jen vyškolení zaměstnanci. Serióznost a kvalita výuky je v naší vzdělávací instituci samozřejmá. Naše knihovna tu je pro vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Tasov

Nabízíme možnost vzdělávat se v příjemném prostředí. Pověření lidé naší organizace vám poskytnou odborné poradenství v různých oblastech vzdělávání. Poskytujeme pouze seriózní vzdělávací služby. Můžeme vám nabídnout skvělé znalosti v mnoha oblastech. Základem našich aktivit jsou vzdělaní a vyškolení zaměstnanci. Naše knihovna je připravena na Vaši návštěvu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Budíkov - obecní úřad

Řešte vaše problémy s naší samosprávou. Neváhejte nás navštívit, máme otevřeno během úředních hodin. Rádi vám také poskytneme poradenství. Lidé nejvíce oceňují ochotu úředníků. Obraťte se na nás s vyřizováním žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čikov - obecní úřad

Náš samosprávný orgán zabezpečuje rozhodování o věcech veřejných. Komunikace, ochota a loajalita je klíčem k úspěšnosti. Pro veřejnost máme otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tasov - obecní úřad

Zabýváme se především samosprávou. Nabízíme také poradenství. Vykonáváme vyřizování žádostí. Pro informace ke konkrétním pracovníkům jednotlivých odborů si můžete zajít v době úředních hodin, kdy je náš úřad otevřen veřejnosti. Máme pro vás bohatou a zajímavou knihovnu. Staráme se o vyřízení sociálních dávek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola

Naše služby v příjemném prostředí si zamilujete. Ochota poradit Vám je naší základní vlastností. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje zkušenostmi, odborností a kultivovaným projevem. Naši pedagogové mají skutečně obsáhlé znalosti svého oboru. V rámci našeho vzdělávání nabízíme serioznost. Vedeme kurzy podnikání pro začátečníky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michalovice - obecní úřad

Co se samosprávy týče, jsme skuteční profesionálové. Jsme vám nápomocni při vyřizování žádostí. Náš úřad je otevřený během úředních hodin. Ochota našich zaměstnanců je jedním z našich hlavních cílů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku