Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Karlovarský kraj)

Instituce, úřady Karlovarský kraj

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech:

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Římskokatolická farnost Skalná

Můžeme obohatit Váš duchovní život. Rádi organizujeme různá setkávání pro lidi dobré vůle. Nabízíme svou pomoc v nouzi potřebným lidem. Pomůžeme vám s vaší duchovní vyrovnaností. Pořádáme obřady a duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Skalná

Našim věřícím věnujeme velkou péči. Nebudete sami v nouzi, u nás najdete pomoc. Bude nám ctí přivítat Vás na společných setkáváních. Vaše duchovní rovnováha a duševní vyrovnanost je naším cílem. Přicházíme s možností společných duchovních setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Hazlov

Naše vzdělávací instituce doufá, že se v jejím prostředím budete cítit příjemně. Prioritou naší vzdělávací instituce je kvalitní, spolehlivý a seriózní personál. Neváhejte navštívit naši základní školu. S radostí Vás pohostíme v naší jídelně. Naši školní družinu si děti oblíbili.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TyfloCentrum Karlovy Vary, o.p.s.

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Ochotu pomoci Vám zaručíme. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální rada regionu soudržnosti Severozápad

Náš státní úřad neustále zvyšuje kvalitu poskytovaných služeb. Spolehněte se na to, že Vaše stížnost bude vyřízena. Všechny státní úřady mají otevřeno jen v době úředních hodin. Na ochotu zaměstnanců naší státní organizace se můžete spolehnout. Naše státní organizace poskytuje individuální poradenství svým občanům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hygienické a ekologické laboratoře s.r.o. - RNDr. Pavel Vanoušek,ekolog

Ochrana vašeho zdraví je pro nás na prvním místě. Naše zdravotní instituce je zavázána k dodržování stanovených norem. Nabízíme rychlou zdravotnickou pomoc. Seriózní jednání našich zaměstnanců můžete očekávat. U nás se rozhodně setkáte s ochotou zaměstnanců. Hluboká znalost oboru je naší velkou předností. Činnost naší společnosti se zaměřuje na poskytování poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bludiště

Okolí našeho institutu je příjemné prostředí pro vzdělávání se. Jsme odborníci s velkými znalostmi v oblasti vzdělávání. Na naše vyškolené zaměstnance se můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem. Maximálně ochotně splní naše instituce každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Naši činnost vykonáváme seriozně. Jsme ti praví, pokud vás zajímají vzdělávací semináře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZDRAPOSO

U nás naleznete sociální pomoc. Jestliže hledáte způsob, jak využít volný čas, vyberte si z naší široké nabídky kroužků. Připravujeme různé volnočasové aktivity. Využijte možnosti sjednat si u nás kvalitní rehabilitaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku