Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Hlavní město Praha)

Instituce, úřady Hlavní město Praha

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech:

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sdružení Makedonců a přátel Makedonie v České republice - Makedonska Misla

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Naši členové jsou velmi ochotní. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. Jsme součástí sportovních, zábavních a zájmových spolků. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fokus Praha - Sdružení pro péči o duševně nemocné

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. Neváhejte se obrátit na naši organizaci, která je velice ochotná. Zavítejte do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Organizujeme setkání pro vášnivé hráče kuželek. Vzděláváme děti v různých oblastech života..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Krejčí

Příjemné prostředí vám zabezpečíme. S našimi znalostmi vám zajistíme kvalitní vzdělávání. Poskytujeme poradenství, kterému můžete věřit. Jsem seriózní vzdělávací instituce. Naše instituce je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícná. Naším cílem je předávání vzdělání prostřednictvím vyškolených pracovníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Husova knihovna v Modřanech

Aby se vám dobře učilo, nabízíme vám k tomu příjemné prostředí. Zabýváme se nejen poradenstvím. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v naší instituci. Pro naši vzdělávací instituci pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Ochota našich zaměstnanců je oblíbená. Materiály ke studiu najdete i v místní knihovně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub nemocných cystickou fibrózou

Naše organizace se zaměřuje na poskytování humanitární pomoci. Poradíme Vám pokud Vám nebude něco ohledně naší činnosti jasné. Každé dítě touží přijít se bavit do naší instituce. Jestliže hledáte způsob, jak využít volný čas, vyberte si z naší široké nabídky kroužků. Poskytujeme rozličné volnočasové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, SDH - Ďáblice

Jsme záchrannou institucí, která je zde pro Vás. Naše bezpečnostní instituce Vám zajistí ochranu. Naše záchranná instituce poskytuje také užitečné informace. Zaručujeme Vám co nejrychlejší poskytnutí pomoci v nouzové situaci. U naší instituce oceníte především spolehlivost. Snažíme se o aktivní komunikaci s klienty, která urychluje řešení jejich požadavků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jazzová sekce - Artforum

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. V naší organizaci pořádáme společná setkávání. Jsme odborníci i v poradenství. Pro všechny nabízíme ochotu. Naše instituce vystupuje vždy seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní charita Praha 1 - Malá Strana

S námi získáte bohatý duchovní život. Najdete u nás duchovní vyrovnanost. Pomáháme lidem v nouzi. Využijte služby naší instituce na setkávání se. Naše instituce vám pomůže najít cestu k bohu. Věnujeme se charitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Praha 2, Trojická

V naší instituci Vás jistě potěší příjemné prostředí pro vzdělávání. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na znalosti a odbornost týmu zaměstnanců. Zaručujeme vám velkou serioznost naší školy. Můžeme vám slíbit ochotu vyjít vám vstříc tak, aby vaše studium bylo úspěšné. Vzdělávací proces zajišťují naši kvalitně vyškolení zaměstnanci. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání včetně nabízeného poradenství. Pochutnejte si v naší jídelně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravská myslivecká jednota - Obvodní myslivecký spolek Praha 4

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku. Jsme součástí sportovních, zábavních a zájmových spolků. Hraní kuželek má v naší organizaci dlouhou tradici. Naše členy obohacujeme také o vzdělávání. Jsme sportovní spolek, kde se cvičí judo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku