Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotelové restaurace

Našim klientům nabízíme inspiraci v podobě systematicky vytvořeného katalogu firem a institucí působících v oblasti Hotelové restaurace. Vybrat si to správné řešení je tak snadné.

Hotelové restaurace v krajích:

Tipy: Společenská akce, Parkování, Kuřácká, Nekuřácká, Kavárna, česká kuchyně, Mezinárodní kuchyně, Bar

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Restaurace Zlatá Labuť

Poskytujeme služby spojené s provozování hotelové restaurace. U nás máte pestrou nabídku nápojů. Rádi pro vás připravíme váš oblíbený alkoholických nápojů. V nabídce našich nealkoholických nápojů najdete minerálku, limonády i kávu a čaj. Naší výhodou je také pořádání oslav. Mnoho zákazníků také využívá možnost uspořádání rautu. Široká nabídka jídel české kuchyně. Restaurace je k dispozici nejen hostům hotelu, ale i ostatním návštěvníkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Elipso

Hotelová restaurace je zde provozována pro Vás. Vychutnejte si u nás své oblíbené víno. Jsme zařízeni na pořádání společenských akcí. Návštěvníkům našeho hotelu je k dispozici i restaurace. K příjemnému poslechu Vám hraje živá hudba.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Hotel Rozvoj

Jsme odborníky na provozování hotelové restaurace. Nabízíme různá piva. V hotelové restauraci naleznete oblíbená jídla našich zákazníků. Zaměstnanci naší hotelové restaurace jsou velice ochotní. S pořádáním narozeninových oslav i svateb jsou zákazníci nadmíru spokojeni. Naši hotelovou restauraci můžete využít také k rautu. Pro vaše příjemné posezení jsme připravili i pěkný salonek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Okříšky

Specializujeme se na provozování hotelové restaurace. Nápoje naší hotelové restaurace jsou vždy čerstvé. Sommeliéři naší hotelové restaurace Vám poradí s výběrem vhodného vína. Nabízíme různá piva. Máte možnost vybrat si některý z alkoholických nápojů. Máte možnost vybrat si některý z nealkoholických nápojů. Jsme zařízeni na pořádání společenských akcí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vojtěch Zukal - Hotel Maxov

Máme cenné zkušenosti v oblasti provozování hotelové restaurace. Naše hotelová restaurace nabízí vysokou kvalitu. Naše hotelová restaurace prodává jen kvalitní vína. Využijte služeb naší restaurace. Přijďte se k nám pobavit do našeho baru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U Lípy

Příjemnou hotelovou restauraci provozujeme s láskou. V hotelové restauraci naleznete oblíbená jídla našich zákazníků. Ochotně pro vás připravíme požadovaná jídla. Vína z naší nabídky pro vás pečlivě vybíráme. Vychutnejte si oblíbené pivo v příjemném prostředí naší restaurace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Maxov

Zákazníci velmi oceňují zodpovědné provozování naší hotelové restaurace. Naše hotelová restaurace Vám nabídne velké množství rozmanitých nápojů. Vynikající jídla si můžete vychutnat v naší příjemné restauraci. Podáváme alkoholické nápoje. Vyzkoušejte naši nabídku nealkoholických nápojů. Našim zákazníkům nabízíme wifi. Zajistíme Vám občerstvení v salonku naší hotelové restaurace. Spolehněte se na restauraci našeho hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Bukovanský mlýn

Máme cenné zkušenosti v oblasti provozování hotelové restaurace. Naše hotelová restaurace vaří jen z kvalitních surovin. Vychutnejte si u nás své oblíbené víno. V naší hotelové restauraci Vám připravíme jídlo dle Vašeho výběru. Máme pestrou nabídku piv. V naší hotelové restauraci Vám nabídneme širokou škálu nápojů. Návštěvníkům našeho hotelu je k dispozici i restaurace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Flora

Poskytujeme služby spojené s provozování hotelové restaurace. Naše hotelová restaurace se zaměřuje i na nabídku piva. Nejdůležitější je pro nás příjemné prostředí a ochota personálu. Jsme zařízeni na pořádání společenských akcí. Vhodným místem pro uspořádání narozeninové oslavy je naše restaurace. Z denního menu naší hotelové restaurace si jistě vyberete. Restaurace našeho hotelu je pro hosty i kolemjdoucí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Lázeňský vrch

Poradíme Vám, jak na provozování hotelové restaurace. Obsluha naší hotelové restaurace Vám pomůže vybrat ten správný nápoj. Jsme hotelová restaurace s nabídkou různých druhů piv. Pečlivě pro vás vybíráme jídla do našeho jídelníčku. V naší hotelové restauraci je příjemné prostředí samozřejmostí. Přijďte k nám posedět u dobrého vína. Přijďte si posedět do restaurace našeho hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku