Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské penziony

Chcete-li najít opravdového profesionála v oblasti Horské penziony, rádi vám pomůžeme najít vhodné řešení prostřednictvím našeho přehledu institucí a firem.

Horské penziony v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pension Skály

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Rádi Vám pomůžeme vybrat ubytovací služby s možností výletů do okolí. Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Zajišťujeme ubytovací služby v blízkosti přírody. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dagmar Roztočilová - Metravolt

Naše firma disponuje širokou nabídkou ubytování. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Pro hosty je připravena i společenská místnost. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. Hosté mohou k relaxaci využít také vanu v koupelně. Zajišťujeme pobyty zaměřené na turistiku. Počítat můžete také s možností parkování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jarmila Lauschová - P - penzion

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Naše ubytování zahrnuje samozřejmě také elektrické přípojky. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách. Rádi ubytujeme školní skupiny. Nabízíme vám zajímavé rekondiční pobyty. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. Rodinné pobyty jsou naší přední nabídkou. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Stránský - ubytování na horách

Naše ubytování vám maximálně zpříjemní váš pobyt. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. V naší pestré škály nabídky neopomíjíme ani pobyty pro školy. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. U nás prožijete krásný relaxační pobyt. Nabízíme cenově dostupné rodinné pobyty. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kocour Desná, s.r.o. - Penzion U Kocoura

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Z nabídky našeho chutného občerstvení budete nadšeni. K naší nabídce náleží elektrické přípojky. V naší nabídce naleznete romantické ubytování v kempu. V naší nabídce naleznete také pokoje s přistýlkou. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Fiedor - Penzion Anna

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. Společenská místnost je připravena pro vaše setkávání. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Nabídka našeho kempu vás přesvědčí o vhodném místě pro váš letní pobyt. Součástí jsou i pokoje s možností přistýlky. Poskytujeme bohatou nabídku ubytování v chalupách. Využijte naší nabídky v rámci wellness pobytu. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Medvídek

Poskytujeme krásné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Využijte jedinečné možnosti ubytování na vybavené chalupě. Z naší bohaté nabídky pobytů pro školy si určitě vyberete. Pro zájemce jsme připravili také nabídku rekondičních pobytů. Rezervujte si včas vhodný termín pro váš příjemný relaxační pobyt. Poskytujeme celoroční ubytování vhodné též pro rodinné pobyty. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. Podpořte své zdraví při příjemném wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U dvou sluncí

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Využijte možnosti zapůjčit si u nás veškeré sportovní potřeby. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější turistické pobyty. V našem okolí jsou skvělé podmínky pro lyžování. Naše krásná sauna je vám kdykoliv k dispozici. Součástí našeho ubytování je i gril. Disponujeme wifi připojením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension U Hlaváčů

Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené. Zákazníci se do našeho penzionu rádi vracejí. V blízkosti našeho ubytování máte ideální podmínky pro lyžování. Přijďte si k nám vybrat pobyt zaměřený na turistiku. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Poskytujeme také pěkné pokoje s možností přistýlky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Dekst

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. Wifi připojení je samozřejmostí. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu. Pečlivě dbáme o čistotu sociálního zařízení v celém objektu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku