Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Farmy a statky

Pomůžeme vám získat dostatek potřebných informací, které vám usnadní výběr skutečného odborníka na oblast Farmy a statky, který vyjde vstříc vaším přáním a požadavkům.

Farmy a statky v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ASTO Trade, s.r.o. - Farma Zahradnice

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. V koupelně je k dispozici vana. Pro milovníky turistiky máme bohatou nabídku pobytů. Naši hosté mohou využít k relaxaci i sportu naši zahradu. Krásný penzion v příjemném prostředí se těší na vaši návštěvu. Náš bar s dlouholetou tradicí nabízí posezení s příjemným a ochotným personálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion u Hašků

Naše firma podniká v oblasti ubytování. U nás můžete využít i kuchyň. Můžete u nás posedět u krbu. K dispozici je vám náš bazén. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Doporučujeme vám také navštívit náš útulný bar..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farma Ztracenka o.s.

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. Vedoucí našeho tábora zajistí odpovídající ubytování. Máte možnost objednat si také pokrmy přímo z grilu. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku