Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Auto - F - Rozkoš, s.r.o.Humpolec

Prodejce a provozování servisu vozů Fiat, výkup a nabídka osobních a užitkových vozidel.

Kontaktní údaje:

Rozkoš 145
39601 Humpolec

 
Telefon: +420565534400
E-mail: fiat@autofiat.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Radek Holub - Slovnaft

Prodej ojetých automobilů s garancí původu je u nás samozřejmostí. Každý náš vůz musí být skutečně kvalitní. Zabýváme se především prodejem autoelektriky. Mimo jiné nabízíme i prodej autoelektroniky. Prodávat potřeby pro motoristické sporty nás baví. Nabízíme i ostatní značky automobilů za velmi výhodné ceny. Jsme prosperující firma,která nabízí prodej vašeho nového vozidla i na splátky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Lukáš Hák - Bazar osobních automobilů

Seznamte se s našimi prodejci, kteří jsou skutečnými odborníky na prodej aut. Pro náš podnik je nejdůležitější kvalita. U nás můžete koupit i autoelektriku. Přijďte si k nám vybrat autoelektroniku, její sortiment je velmi bohatý. Rádi vám s prodejem potřeb pro motoristické sporty poradíme. Auto-moto potřeby vysoké kvality vám můžeme doporučit pro jakoukoli značku vozu. Realizujeme záruční a pozáruční servis. Leasing je u nás zaručen.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Slovnaft Česká republika, spol. s r.o.

Prodej aut je hlavní činností naší společnosti. Auta od nás jsou kvalitní a vydrží vám opravdu dlouho. U nás se přesvědčíte, že nabízíme široký výběr z autoelektriky. Našim klientům nabízíme také koupi autoelektroniky. Nabízíme prodej kvalitních potřeb pro motoristické sporty. Zajišťujeme perfektní servis ostatních značek automobilů. Prodej na splátky poskytujeme i my..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Josef Novotný - Autoškoly

U nás naleznete v oblasti auto moto velmi kvalitní nabídky. Vynikající kvalita se promítá do našich služeb. U naší společnosti se můžete spolehnout na rychlost auto-moto služeb. Spolehněte se na naši ochotu a rychlé jednání. Pokud hledáte serioznost, jsme pro vás ti praví. Garantujeme profesionální přístup našich zaměstnanců. Odborně vás připravíme na opakování opravné zkoušky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku