Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pěkný - Unimex, s.r.o.Praha

Už dlouhodobě se také orientujeme na činnost v oblasti výroby potravin. Do bezpečnosti a nezávadnosti námi vyráběných produktů se také promítá základní znalost mikrobiologie a technologických postupů výroby potravin. U nás vám zajistíme prvotřídní pečlivost zpracování výrobků. Rádi vám upečeme tradiční sortiment zákusků pro vaše oslavy. Zaměřujeme se na výrobu různých druhů hranolků. Specializujeme se na výrobu květového medu. Rádi vás přesvědčíme o kvalitě našich potravinových doplňků.

Kontaktní údaje:

Poděbradská 186/56
19800 Praha

 
Telefon: +420284811130
E-mail: pu@pekny-unimex.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Jiří Kozojed - Řeznictví - Uzenářství

Využijte našich bohatých znalostí z oboru činnosti v oblasti výroby potravin. Rádi vám zajistíme výrobu širokého sortimentu zákusků pro každou příležitost. Naše firma se specializuje na výrobu masa, Naše firma má bohaté zkušenosti s výrobou tradičních uzenin. Zajišťujeme výrobu chutných hranolků. Pro naše zákazníky zajišťujeme produkci kvalitního medu. Nabízíme celou řadu kvalitních potravinových doplňků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jindřiška Němcová- Cukrářská výroba

Jsme schopni zajistit našim zákazníkům činnosti v oblasti výroby potravin. Naše firma si zakládá na kvalitě. Rádi mám upečeme široký sortiment tradičního cukroví. Seznamte se s naší nabídkou na výrobu komplexního sortimentu zákusků. Obraťte se na naši firmu s požadavkem na výrobu dortů. Určitě vám budou chutnat hranolky z naší výroby. Pro naše zákazníky zajišťujeme produkci kvalitního medu. Objednejte si u nás ověřené potravinové doplňky z naší produkce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

La Boheme UK Limited - Czech Republic, organizační složka

Naší činnosti v oblasti výroby potravin se věnujeme s všeobecně vysokým standardem kvality a s vysokou úrovní bezpečnosti produktů. Přesvědčte se sami o kvalitě našich produktů. Objednejte si výrobu zákusků a cukrářských výrobků u naší firmy. Rádi vám zajistíme dodávku masa z naší produkce. Naše firma s specializuje na produkci kvalitních limonád a ostatního sortimentu nápojů. Vyrábíme kvalitní bramborové hranolky. Vyberte si z našeho bohatého sortimentu tuků a jedlých olejů. Specializujeme se na výrobu květového medu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Meggle, s.r.o.

Rádi vám předáme cenné zkušenosti s provozem činností v oblasti výroby potravin. Seznamte se s nabídkou našeho kvalitního sortimentu. Objednejte si výrobu zákusků a cukrářských výrobků u naší firmy. V naší nabídce najdete pouze maso z kvalitní produkce. Spolehněte se na kvalitní šunku z našeho sortimentu. Objednejte si u naší firmy tradiční výrobu bramborových hranolek. Naše firma se zaměřuje na produkci kvalitního místního medu. V naší ucelené nabídce najdete celou řadu vhodných potravinových doplňků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku