Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Autoškola Ing. Petr RozehnalFrýdlant nad Ostravicí

Naše firma vám poskytne bohatou nabídku služeb v oblasti auto moto. Naše společnost dbá na kvalitu našich auto-moto služeb. Díky nám pro vás nebude STK strašákem, ale hračkou. Naše automatické ovládání spojky (autoclutch) zaručeně oceníte. Službu pravidelných prohlídek určitě vyzkoušejte i vy. Obraťte se na nás s požadavkem na rozvoz motorové nafty firmám vlastní cisternou. Mycí linka je u nás v provozu každý den. V naší provozovně jsme připravili prodej kvalitní motorové nafty. Vyberte si z naší autokosmetiky to nejvhodnější pro vaše auto. Pro matky samoživitelky máme připravené slevy z kurzovného. V naší autoškole máte nyní možnost využít kurz autoškoly na splátky. Naše autoškola organizuje přednášky, praktická cvičení a jízdy. Naše společnost zajišťuje opakované opravné zkoušky. Kondiční jízdy jsou naší specializací v oblasti auto-moto služeb. Provádíme dopravně psychologické testování řidičů. Naší hlavní činností je nabídka spolehlivé autodiagnostiky. S opravou autoelektroniky od našich odborníků budete nadmíru spokojeni. Můžete si u nás také zapůjčit dětskou autosedačku.

Kontaktní údaje:

Nová Ves 422
73911 Frýdlant nad Ostravicí

 
Telefon: +420725508126
E-mail: autoskola@autoskola-frydlantno.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ing. Petr Veselý

Na naši společnost se můžete obrátit, pokud hledáte širokou nabídku v oblasti auto moto. Osvědčila se nám znalost vašich problémů. V kategorii auto-moto nabízíme oblíbené služby. Využijte naše služby, které provedeme s rychlostí. Zakládáme si na kvalitě, proto jsou naše kondiční jízdy profesionální.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Autoškola Ing. Petr Rozehnal

Pokud se rozhodnete pro naši nabídku v oblasti auto moto, nebudete litovat. V naší nabídce auto-moto služeb naleznete moderní kousky. Spokojení zákazníci si chválí kvalitu našich služeb. Naše firma se zaručuje za profesionalitu nabízených auto-moto služeb. Naši zaměstnanci vždy ochotně pomohou. Doufáme, že vás nalákají dobré ceny za naše služby. Svěřte váš vůz do našich rukou a ověřte si naši serióznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku