Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

H - Elektronic Universal, spol. s r.o.Praha

Dodáváme k prodeji stylové vybavení domů. Naši ochotní zaměstnanci pomohou našim zákazníkům s výběrem zboží podle jejich představ a požadavků. Na našich výrobcích oceníte především funkční design. Serióznost je samozřejmou součástí našich služeb. Jsme pro Vás tou správnou firmou v oblasti poradenství ve vybavení domů.

Kontaktní údaje:

Radiová 1122/1
10200 Praha

 
E-mail: centrum@h-elektronic.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Zdeněk Růžička - bezdrátové alarmy

Nabízíme prodej vybavení domů za rozumné ceny. Investujte do kvalitního vybavení domů od naší společnosti. Nabízíme kvalitní a moderní botníky. Pro své zákazníky máme připraveny i široké spektrum zářivek. Rádi Vám pomůžeme vybrat ty správné vonné svíčky. Z naší bohaté nabídky kvalitních tapet si jistě vyberete i Vy. V rámci našeho oddělení vybavení domů prodáváme i sprchové kouty. Pro zdravé spaní je důležitý správný výběr kvalitního a vhodného roštu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MICRONIX, spol. s r.o.

Patříme ke špičce na trhu v prodeji vybavení domů. Naši odborní pracovníci vám poskytnou profesionální poradenství v oblasti vybavení domů. U nás najdete kvalitní botníky pro každého. Poradíme vám s výběrem té nejvhodnější zářivky. Na vonné svíčky z našeho oddělení vybavení domů se můžete těšit. Na našich velkoobchodních prodejnách naleznete inspiraci pro Váš dům, byt a zahradu. Pořiďte si u nás výhodně kvalitní tapety. Naše bohatá nabídka sprchových koutů Vás ohromí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Zámečnictví Kastelán

S oblastí prodeje vybavení domů máme dlouholeté zkušenosti. Poskytujeme našim zákazníkům kvalitní služby. S našimi bytovými doplňky doladíte každý interiér. Pomůžeme Vám s výběrem té nevhodnější zářivky. Máme pro Vás připravenou širokou nabídku vonných svíček, stačí si jen vybrat. Správný výběr tapet zásadně ovlivní styl, design a atmosféru Vašeho interiéru. Připravili jsme Vám celou škálu sprchových koutů. Rošty vysoké kvality v cenově dostupných relacích si můžete prohlédnout a zakoupit na naší prodejně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku