Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penzion Zahradní dům TelčTelč-Staré Město

Naše ubytovací služby zaručeně oceníte. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Objednejte si naše vyhlášené snídaně. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni.

Kontaktní údaje:

Hradecká 307
58856 Telč-Staré Město

 
Telefon: +420567223857, +420731028292
E-mail: dosk.penzion@email.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Penzion U Suchánků

Sjednejte si včas ubytování ve vhodném termínu za akční ceny. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Naše firma disponuje také možností používat gril. Náš penzion vám nabízí možnost ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion H-Market

Naše společnost nabízí ubytování. Rádi vám připravíme společenskou místnost pro zábavu nebo slavnostní příležitost. Nabízíme příjemné ubytování s pěkným sociálním zařízením. Zregenerujte své tělo příjemně v naší útulné infrasauně. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Naše pokoje jsou také vybaveny satelitem. V rámci ubytovacích služeb je možné využívat i naší sauny. Počítat můžete také s možností parkování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Danuše Janušová

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. Využívejte také možnosti zaplavat si v krytém bazénu. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu. Náš bazén nabízí různé možnosti plavání. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě. Využijte také možnosti grilování v našem ubytovacím areálu. Ubytování v našem penzionu si můžete objednat ještě dnes..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku