Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

ALB-Libuše BártováOstrava

Zajišťujeme pobyty v ČR (Poděbrady, Luhačovice) a SR (Piešťany, Tatry), zájezdy LAST MINUTE, seniorské pobytové zájezdy k moři, letecké poznávací a pobytové zájezdy do celého světa, autokarové zájezdy i ubytování pro klienty s individuální dopravou, vyřizování víz, komplexní zdravotní pojištění do zahraničí, cenově výhodné letenky

Kontaktní údaje:

28. října 150
702 00 Ostrava

 
Telefon: 596637003, 603596625
E-mail: ckalb@atlas.cz
DIČ: ---

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ubytovna Šalamoun

Náš vybavený objekt je připraven pro vaše pohodlné ubytování. Staráme se o čistotu našeho ubytování. Nabízíme útulné a vkusné ubytování v blízkosti přírody. Wifi připojení je samozřejmostí. Kdykoliv si u nás můžete zahrát oblíbený kulečník. K dispozici je vám také praktická prádelna..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Rakovecká, s.r.o.

Komfortní ubytování pro všechny naše hosty. Pro vaši zábavu jsou k dispozici společenské místnosti. Stravování je u nás také možné zajistit. Samozřejmostí je čisté sociální zařízení. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň. Využijte také naše apartmány.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Petr Holuša

Na naše služby v rámci ubytování se můžete spolehnout. K využití nabízíme i prostory kuchyně. Pro naše hosty je parkování samozřejmostí. Disponujeme wifi připojením. V koupelně je k dispozici vana. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Chata U lesa

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Zajistíme Vám pronájem celé chaty. K využití nabízíme i prostory kuchyně. U nás máte možnost také využívat lednici. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. Nabízíme krásné celoroční ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku