Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

ALB-Libuše BártováOstrava

Zajišťujeme pobyty v ČR (Poděbrady, Luhačovice) a SR (Piešťany, Tatry), zájezdy LAST MINUTE, seniorské pobytové zájezdy k moři, letecké poznávací a pobytové zájezdy do celého světa, autokarové zájezdy i ubytování pro klienty s individuální dopravou, vyřizování víz, komplexní zdravotní pojištění do zahraničí, cenově výhodné letenky

Kontaktní údaje:

28. října 150
702 00 Ostrava

 
Telefon: 596637003, 603596625
E-mail: ckalb@atlas.cz
DIČ: ---

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Chatka Ivánek č.1

Nabízíme vám netradiční ubytování v příjemném prostředí. V naší nabídce poskytujeme možnost přistýlky. U nás můžete využít i místní bazén. Můžete u nás posedět u krbu. Pro naše hosty je připraveno ohniště pro večerní posezení. Zaměřujeme se na nabídku skvělého ubytování s parkováním. K dispozici Vám je společná kuchyň. Poradíme Vám s výběrem ubytování na chatě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Chatka Ivánek č.2

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. U nás máte možnost využití lednice. Pobyt u nás si můžete zpříjemnit posezením na zahradě. Ubytovaní hosté u nás mohou využívat i parkování. Ujišťujeme Vás, že Vám k dispozici bude i kuchyň. Pokud hledáte pro vaši rekreaci dokonalé soukromí, nabízíme ubytování v chatách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ubytovna Šalamoun

Náš vybavený objekt je připraven pro vaše pohodlné ubytování. Staráme se o čistotu našeho ubytování. Nabízíme útulné a vkusné ubytování v blízkosti přírody. Wifi připojení je samozřejmostí. Kdykoliv si u nás můžete zahrát oblíbený kulečník. K dispozici je vám také praktická prádelna..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Chata Čestmír

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. Ukážeme Vám vybavení našich chat k pronájmu. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout. Máte možnost objednat si také pokrmy přímo z grilu. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. V oblasti ubytování nabízíme možnost přistýlky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku