Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

ALB-Libuše BártováOstrava

Zajišťujeme pobyty v ČR (Poděbrady, Luhačovice) a SR (Piešťany, Tatry), zájezdy LAST MINUTE, seniorské pobytové zájezdy k moři, letecké poznávací a pobytové zájezdy do celého světa, autokarové zájezdy i ubytování pro klienty s individuální dopravou, vyřizování víz, komplexní zdravotní pojištění do zahraničí, cenově výhodné letenky

Kontaktní údaje:

28. října 150
702 00 Ostrava

 
Telefon: 596637003, 603596625
E-mail: ckalb@atlas.cz
DIČ: ---

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Chatka Ivánek č.1

Nabízíme vám netradiční ubytování v příjemném prostředí. V naší nabídce poskytujeme možnost přistýlky. U nás můžete využít i místní bazén. Můžete u nás posedět u krbu. Pro naše hosty je připraveno ohniště pro večerní posezení. Zaměřujeme se na nabídku skvělého ubytování s parkováním. K dispozici Vám je společná kuchyň. Poradíme Vám s výběrem ubytování na chatě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ubytovna Šalamoun

Náš vybavený objekt je připraven pro vaše pohodlné ubytování. Staráme se o čistotu našeho ubytování. Nabízíme útulné a vkusné ubytování v blízkosti přírody. Wifi připojení je samozřejmostí. Kdykoliv si u nás můžete zahrát oblíbený kulečník. K dispozici je vám také praktická prádelna..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Chatka Ivánek č.3

Naše firma podniká v oblasti ubytování. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. U nás máte možnost také využívat lednici. Náš bazén nabízí různé možnosti plavání. Zpříjemněte si svůj pobyt grilováním na grilu, který je v naší nabídce. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Chata U lesa

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Zajistíme Vám pronájem celé chaty. K využití nabízíme i prostory kuchyně. U nás máte možnost také využívat lednici. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. Nabízíme krásné celoroční ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku