Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jana ČekanováOstrov

Video - výuky ZAPOMENUTÝCH SCHOPNOSTÍ HARMONIZACE ČAKER, CVIČENÍ NA ZVĚTŠENÍ AURY, VÝUKA PRÁCE S KYVADLEM, VIRGULÍ, SPINOVÁNÍ TEKUTIN A TĚLA, TEMNÉ ENERGIE - odstranění atd... celá nabídka zde: https://janacekanka.webnode.cz/placena-videa/ Další služby - zde:https://janacekanka.webnode.cz/sluzby/ diagnostika Oberon, kineziologie, čištění čaker a aury, odvádění potulných astrálních bytostí, vyhledávání škodlivých zón geopatogenních, patogenních,psychogenních a jejich eliminace, SRT, EFT, KVANTOVÁ TERAPIE. VIDEO VÝUKY ZAPOMENUTÝCH SCHOPNOSTÍ Myslíte, že byste uměli pracovat s virgulí nebo s kyvadlem? A věděli jste, že takové kyvadlo máme také sami v sobě? Napadlo Vás už někdy, že byste si sami mohli harmonizovat čakry, zvětšit si a nabít auru, rozpouštět temné energie vzniklé z negativních emocí, upravovat spinováním vodu z mrtvé na živou? Věříte tomu, že to dokáží jen "vyvolení"? Něco Vám prozradím. UMÍ TO KAŽDÝ! Stačí dodržet určitá pravidla pro práci, věnovat činnosti pár chvil a můžete začít využívat výhod, která Vám z těchto činností poplynou. A navíc, to vše můžete pomocí výukových videí zvládnout v pohodlí domova bez nutnosti dojíždění na kurz bez ztráty času při zbytečně složitých výukách svým vlastním tempem, bez okukování druhých, jak Vám to jde, s možností se kdykoli k výuce vrátit, stopnout si ji, připomenout Ušetříte tak spoustu času a v neposlední řadě také peněz. Každé video obsahuje rovněž vysvětlivky a informace, které Vám jinde neprozradí. Vše je popsáno jasně, stručně, srozumitelně. Pomocí ezoterických pomůcek jako je virgule nebo kyvadlo máte možnost vyhledat vodu, škodlivé zóny, změřit auru sobě i druhým, zjistit stav čaker, stav vnitřních orgánů, imunity, určit své alergeny, vhodnost či nevhodnost léků či lékařských úkonů. Vlivem několika minutových nenáročných cvičení se můžete sami nabít energií, srovnat si čakry, vyrobit za půl minuty sobě i druhým zdravou, vysoko vibrační vodu s pravotočivou energií atd. Bez nutnosti návštěv lidí, kteří se danými tématy zabývají ... nebudete už muset chodit ke kartářkám pro radu, jak řešit svízelné situace, ani pro jiná rozhodnutí. TO VŠE SE NA VÝUKOVÝCH VIDEÍCH MŮŽETE NAUČIT SAMI TAKÉ! Už nebudete muset "KUPOVAT RYBU", abyste se jednorázově najedli. Máte možnost se "NAUČIT RYBU CHYTAT". Pokud se nebojíte vyzkoušet nové věci, srdečně Vás zvu k výukám zapomenutých schopností

Kontaktní údaje:

Lidická 653/16
36301 Ostrov

 
Telefon: 608313531
E-mail: fitness-cekanka@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dagmar Kollárová

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Naše firma se stará o služby spojené s občerstvením. Naše společnost se věnuje zapůjčování. Nabízíme pronájem prostor pro společenské akce. Společenské služby jsou naší doménou. Zaručujeme kvalitní služby v oblasti kosmetiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pavel Elster

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Jsme zákazníky prověřená firma působící v oboru poskytování sociálních služeb. Jsme firma s bohatými zkušenostmi v dodávání občerstvení na různé společenské akce. Vše si můžete zapůjčit u nás. Naše firma zajistí kompletní služby při pronájmu prostor i vybavení. Náš dětský koutek zajistí vašim dětem zábavu. Zprostředkujeme vám spolehlivé hlídání dětí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku