Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

BOZP a PO MoravaŠlapanice

Komplexní služby BOZP-bezpečnost a ochrana zdraví při práci- (management řízení rizik, kategorizace prací, pracovně-lékařské služby, osobní ochranné pracovní prostředky, zpracování dokumentace BOZP, školení bezpečnosti práce) PO-požární ochrana ( začlenění provozovaných činností, určení podmínek požární bezpečnosti, dokumentace požární ochrany,školení požární ochrany, preventivní požární prohlídky, kontrola dokumentace PO)

Kontaktní údaje:

Sušilova 1127/70
664 51 Šlapanice

 
Telefon: 608 886 836
E-mail: deciuscz@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Velkoplošná tiskárna CAT CUT

I pro vaši firmu zajistíme potřebné služby. Nabízíme kvalitnější služby za mnohem výhodnější ceny než konkurence. Využijte naše služby a překvapí vás, s jakou rychlostí je poskytujeme. Cílem naší práce je poskytování seriózních a vysoce profesionálních služeb. Prioritou pro nás je vždy bezpodmínečná spolehlivost. Připravíme pro vás reklamu, která přivede nové zákazníky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

AXENTA a.s.

Poskytujeme kvalitní nabídku služeb pro firmy za nejlepší ceny. V oblasti poradenství poskytujeme široké spektrum služeb. Spolehlivost je u nás prioritou. U nás klademe důraz na kvalitu, preciznost a rychlost. S ochotou jsme tu pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

FARAON reality, s.r.o.

Snažíme se připravovat nabídky služeb firmám tak, aby vás stály co možná nejméně času i peněz. Vyberte si z našich služeb za výhodné ceny. V oblasti služeb pro firmy nezapomínáme na rychlost. Nebojte se zeptat, naši zaměstnanci znají veškerou nabídku. Garantujeme vám serioznost, profesionalitu a dlouholeté zkušenosti. Poradenství je jeden z oborů, na který se specializujeme. Dohlédneme na to, abyste v námi poskytnutém pronájmu byli naprosto spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TÜV SÜD Czech, s.r.o.

Naše společnost řeší nabídku služeb pro firmy komplexně a s přehledem. Naše motto: ochota, vstřícnost a bleskové vyřízení. V oblasti služeb pro firmy dáváme důraz na výhodnou cenu. Naše služby jsou kvalitní, protože disponujeme odborníky, kteří mají potřebné znalosti. V rámci námi poskytovaných služeb je serioznost samozřejmostí. Naše služby jsou spolehlivé, rychlé a vysoce kvalitní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku