Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Gastomy, s.r.o. - Penzion ErikaŠpindlerův Mlýn

Naše ubytovací služby zaručeně oceníte. Důsledně dbáme na čistotu ubytovacích prostor. Nabízíme ubytovací služby s jejichž kvalitou i ochotou našeho personálu jsou naši hosté maximálně spokojeni. Náš personál vám dokáže ochotou a vstřícností vytvořit příjemné prostředí. Za hezkého počasí si u nás můžete udělat výlet do okolí.

Kontaktní údaje:


54351 Špindlerův Mlýn

 
E-mail: info@penzionerika.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dagmar Roztočilová - Metravolt

Naše firma disponuje širokou nabídkou ubytování. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Pro hosty je připravena i společenská místnost. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. Hosté mohou k relaxaci využít také vanu v koupelně. Zajišťujeme pobyty zaměřené na turistiku. Počítat můžete také s možností parkování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Božena Hendrychová - H & H penziony

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. Užijte si u nás nezapomenutelný pobyt pro celou rodinu. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů. Specializujeme se na luxusní wellness pobyty v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Josef Tomíček - U Tomíčků

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Využijte našich tipů na výlety do okolí. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Miluše Petrovická - Penzion Beruška

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Vyzkoušejte naše prostředí, které pro vás bude jistě příjemné. Svým klientům zajišťujeme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Přinášíme Vám ubytovací služby v blízkosti přírody. Zajistíme Vám ubytování v penzionech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku