Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jarmila ViznerováHolešov

Sjednejte si u nás zajištění potřebných zdravotnických služeb. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. Poskytujeme odbornou péči nejen v našem zařízení. Konzultace o vašem zdravotním stavu pro vás bude jistě přínosná. Poskytujeme zdravotnické služby s individuálním přístupem. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi. Spolehněte se na ochotu našeho personálu.

Kontaktní údaje:

Tovární 1200/26
76901 Holešov

 
Telefon: +420573397863, +420777597619, +420603819102
E-mail: jviznerova@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Rudolf Dostálek

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně. Vždy vám poskytneme odbornou péči na úrovni. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví. Základem naší práce je individuální přístup. Provozujeme také ordinaci chirurgického specialisty. Na oddělení chirurgie provádíme za pomoci moderních technologií operace různých oblastí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Aleš Boháč

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Poskytujeme znalost aktuálních změn. Ochota pomoci je jednou z vlastností našich zdravotnických pracovníků. Nabízíme profesionalitu s individuálním přístupem. Své zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Marta Gergelová

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. Poskytneme vám kvalifikovanou a odbornou konzultaci. O odbornou péči se postará zkušený tým profesionálů. Zákazníkům nabízíme individuální přístup. Máme perfektní znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Péči vám bude věnovat náš ochotný a profesionální tým..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Aleš Boháč

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. V našem zdravotním zařízení můžete počítat s individuálním přístupem. Vaše přízeň je vizitkou dokazující naši znalost v rámci námi poskytovaných zdravotnických služeb. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství. Nabízíme odbornou péči a poradenství. Poskytujeme odborné konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku