Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Alena Fejková - Penzion u ŘehořeTřeboň

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. K dispozici je vám samozřejmě i náš kvalitní gril. Zejména děti budou rády využívat možnosti koupání nedaleko od našeho ubytovacího objektu. Přijďte si k nám vychutnat dobrou snídani. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Nabízíme krásné celoroční ubytování.

Kontaktní údaje:

Přemyslova 114
37901 Třeboň

 
Telefon: +420384388894
E-mail: alenafejkova@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

František Lahvička - Penzion NR. 36

Naše firma dává také možnost ubytování. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější kvalitní wellness pobyty. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu. Máte-li zájem o rodinný pobyt, podívejte se na naši nabídku. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Zajišťujeme také pobyty v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiřina Ferenčíková - Ubytování v soukromí

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. Zabýváme se prodejem atraktivních wellness pobytů. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Specializujeme se na výhodné rodinné pobyty dostupné pro každého. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Sportovci jistě ocení nabídku našich rekondičních pobytů. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Vyberte si u nás příjemné ubytování v krásné chalupě s naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku