Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotel Příchovice, a.s.Kořenov

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Nabízíme kvalitní kempování. Možnost přistýlky jistě oceníte. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Po domluvě u nás můžete navštěvovat i krytý bazén. Pro vaše jednání a porady můžete využívat našeho konferenčního sálu. Naši hosté mají elektrické přípojky zajištěny. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů. Nabízíme rodinné pobyty za dostupné ceny. Po relaxačním pobytu u nás se budete cítit skvěle. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty. Nabízíme také pobyty pro školy! Vyberte si u nás příjemné ubytování v krásné chalupě s naší nabídky. Využijte možnosti občerstvení v našem baru. Vaše děti se u nás mohou zabavit na zavedeném hřišti. Zaměřujeme se na pobyty spojené s turistikou. Můžeme vám slíbit báječné podmínky pro lyžování. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Naši hosté mají volně k dispozici i saunu. Jestliže se ubytujete v našem zařízení, můžete využívat i náš bazén. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout. Nabízíme také možnost ubytování na hotelu. Naše apartmány jsou vkusně a příjemně zařízeny. K dispozici máme lodičky. Zahrát si u nás můžete třeba i šipky. V koupelně je k dispozici vana. Naši hosté si mohou pochutnat na našich vybraných jídlech. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. V naší nabídce ubytování je sociální zařízení samozřejmostí. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Máte-li zájem o ubytovací služby, můžete se obrátit na nás. U nás je možné sjednat si výhodnou plnou penzi. Pronajímáme svou chatu na různé účely.

Kontaktní údaje:

Příchovice 600
46848 Kořenov

 
Telefon: +420483399666
E-mail: info@hotelprichovice.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Penzion Lenka

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Nejen pro vášnivé trampy, nenáročné turisty, cyklisty nabízíme možnost ubytování v kempu. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy. V nabídce máme také příjemné rekondiční pobyty pro každého. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Užijte si u nás nezapomenutelný pobyt pro celou rodinu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel U Dubu

Rádi vás u nás ubytujeme. Není problém zajistit na pokoji také přistýlku. V oblasti ubytovacích služeb se zabýváme provozem kempu. Jsme vybaveni elektrickými přípojkami pro běžné elektrické spotřebiče. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. V naší nabídce naleznete řadu rekondičních pobytů. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku