Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotel Příchovice, a.s.Kořenov

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Nabízíme kvalitní kempování. Možnost přistýlky jistě oceníte. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Po domluvě u nás můžete navštěvovat i krytý bazén. Pro vaše jednání a porady můžete využívat našeho konferenčního sálu. Naši hosté mají elektrické přípojky zajištěny. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů. Nabízíme rodinné pobyty za dostupné ceny. Po relaxačním pobytu u nás se budete cítit skvěle. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty. Nabízíme také pobyty pro školy! Vyberte si u nás příjemné ubytování v krásné chalupě s naší nabídky. Využijte možnosti občerstvení v našem baru. Vaše děti se u nás mohou zabavit na zavedeném hřišti. Zaměřujeme se na pobyty spojené s turistikou. Můžeme vám slíbit báječné podmínky pro lyžování. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Naši hosté mají volně k dispozici i saunu. Jestliže se ubytujete v našem zařízení, můžete využívat i náš bazén. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout. Nabízíme také možnost ubytování na hotelu. Naše apartmány jsou vkusně a příjemně zařízeny. K dispozici máme lodičky. Zahrát si u nás můžete třeba i šipky. V koupelně je k dispozici vana. Naši hosté si mohou pochutnat na našich vybraných jídlech. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. V naší nabídce ubytování je sociální zařízení samozřejmostí. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Máte-li zájem o ubytovací služby, můžete se obrátit na nás. U nás je možné sjednat si výhodnou plnou penzi. Pronajímáme svou chatu na různé účely.

Kontaktní údaje:

Příchovice 600
46848 Kořenov

 
Telefon: +420483399666
E-mail: info@hotelprichovice.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hotel U Dubu

Rádi vás u nás ubytujeme. Není problém zajistit na pokoji také přistýlku. V oblasti ubytovacích služeb se zabýváme provozem kempu. Jsme vybaveni elektrickými přípojkami pro běžné elektrické spotřebiče. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. V naší nabídce naleznete řadu rekondičních pobytů. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Lenka

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Nejen pro vášnivé trampy, nenáročné turisty, cyklisty nabízíme možnost ubytování v kempu. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy. V nabídce máme také příjemné rekondiční pobyty pro každého. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Užijte si u nás nezapomenutelný pobyt pro celou rodinu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku