Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Bankomat Komerční bankySokolov

Zajistíme vám služby stavební spořitelny. Naše společnost nabízí osobní účty pro skromné i ty nejnáročnější z Vás. Dobře vybraný podnikatelský účet ulehčí Vaše podnikání. Pojištění již nebude problém - u nás Vás pojistíme! Úvěry a půjčky od jednotlivých subjektů jsou uzavírány za specifických podmínek. Rádi byste spořili, ale nechcete nechávat peníze v prasátku? U nás Vám vyřídíme spořící účet. V naší bance Vám rádi zajistíme transparentní účet.

Kontaktní údaje:

Boženy Němcové 1808
35601 Sokolov

 
Telefon: +420800521521
E-mail: mojebanka@kb.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Bankomat Komerční banky

Produkty naší stavební spořitelny jsou mezi zákazníky velmi doporučovány z důvodu kvalitního zúročení financí, spolehlivosti a jistoty. Prostřednictvím osobního účtu lze pořídit platební kartu. Jsme bankou, kde o všech firemních financích máte přehled na našich podnikatelských účtech. Spořící účty mají vysokou likviditu. Konečně výhodné zajištění transparentních účtů pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bankomat Komerční banky

Banky vám pomáhají plnit si vaše sny. S osobním účtem od naší společnosti nemusíte platit žádné zbytečné poplatky. Jsme banka, která zřizuje podnikatelské účty pro malé živnostníky i velké firmy. Vypracujeme vám nabídky pojištění rychle a přímo pro vás. Poskytujeme odborné poradenství. Chcete spořit? Žádný problém! S naším spořícím účtem na to máte. Naše společnost zajišťuje transparentní účty pro každého..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bankomat Komerční banky

Úvěry se řadí mezi naše nejvyužívanější bankovní služby. Rádi Vám zřídíme osobní účet. Pokud jste podnikatelé, neobejdete se bez podnikatelského účtu v bance. K naším službám patří také vyřizování pojištění. Vklady na spořících účtech jsou v bezpečí. Zajišťujeme transparentní účet za účelem zveřejnění všech finančních transakcí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bankomat Komerční banky

Zhodnoťte svoje finance se stavebním spořením od naší stavební spořitelny. Naše společnost nabízí osobní účty pro skromné i ty nejnáročnější z Vás. S naším podnikatelským účtem budete pevní v kramflecích. Nabízíme vymáhání pohledávek bez záloh předem. Díky pojištění bude váš život jednodušší. Zřídíme pro Vás výhodný spořicí účet. Jdeme s dobou, proto zajišťujeme i transparentní účty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku