Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytování u BartošůBorkovice

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Jsme provozovatel kempu. V rámci našeho ubytování je též možnost využití přistýlky. Přijeďte využít naše levné ubytování. Ve volných chvílím u nás můžete využívat krytý bazén. Ve všech našich ubytovacích zařízeních je samozřejmě zavedena elektřina. Podpořte své zdraví při příjemném wellness pobytu. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Objevte také výhody ubytování na chalupě. Firma vám nabídne možnost navštívit bar. Blízko našeho objektu máte možnost koupání. Přinášíme vám i možnost užít si oblíbené rybaření. Pod přístřeším naší pergoly můžete trávit slunná i deštivá odpoledne. Pobyt u nás si můžete zpříjemnit posezením na zahradě. Pro naše hosty je připraveno ohniště pro večerní posezení. Naše lahůdky z grilu vám zaručeně zachutnají. Náš hotel nabízí různě velké pokoje. Vaše děti budou na táboře bezpečně ubytované. Ukážeme Vám vybavení našich apartmánů. Ubytovaní hosté se mohou kdykoli osvěžit v našem skvělém bazénu. Zajišťujeme pobyty zaměřené na turistiku. Malí i velcí návštěvníci mohou využívat naše oblíbené hřiště. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. Sjednejte si ubytování v pokojích vybavených i vanou. Zahrát si u nás můžete třeba i šipky. Máme pro vás další služby zahrnující též zapůjčení lodičky. Náš penzion je vkusně a příjemně zařízen.

Kontaktní údaje:

Borkovice 91
39181 Borkovice

 
E-mail: heli.ubytovani@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Miloš Marek - Pension Marek

Využijte naše kvalitní služby na ubytování. Není problém zajistit na pokoji také přistýlku. Nabízíme kvalitní ubytování v kempu. Standardní součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiřina Lacinová - L Club - Penzion

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Poskytujeme rozsáhlou nabídku různých wellness pobytů. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. Nabízíme rodinné pobyty za dostupné ceny. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Sportovci budou jistě spokojeni s naší nabídkou rekondičních pobytů. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Martin Tlapa - Pension Alfa

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Pokoje s možností přistýlky vám kdykoliv na požádání připravíme. Vybavenost našeho kempu určitě oceníte. Při ubytování u nás máte k dispozici i elektrické přípojky. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Fantazie

U nás můžete využít komfortní ubytování za nejlepší ceny. Nabízíme kvalitní ubytovací služby v příjemném prostředí s možností řady zajímavých výletů do okolí. K užívání jsou vám zpřístupněny elektrické přípojky. Ubytování v kempu je výhodné nejen po finanční stránce. Zajistíme vám ubytování s možností přistýlky. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách. Pozvěte svého partnera na wellness pobyt, který si ve dvou skvěle užijete. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku