Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytování u BartošůBorkovice

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Jsme provozovatel kempu. V rámci našeho ubytování je též možnost využití přistýlky. Přijeďte využít naše levné ubytování. Ve volných chvílím u nás můžete využívat krytý bazén. Ve všech našich ubytovacích zařízeních je samozřejmě zavedena elektřina. Podpořte své zdraví při příjemném wellness pobytu. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Objevte také výhody ubytování na chalupě. Firma vám nabídne možnost navštívit bar. Blízko našeho objektu máte možnost koupání. Přinášíme vám i možnost užít si oblíbené rybaření. Pod přístřeším naší pergoly můžete trávit slunná i deštivá odpoledne. Pobyt u nás si můžete zpříjemnit posezením na zahradě. Pro naše hosty je připraveno ohniště pro večerní posezení. Naše lahůdky z grilu vám zaručeně zachutnají. Náš hotel nabízí různě velké pokoje. Vaše děti budou na táboře bezpečně ubytované. Ukážeme Vám vybavení našich apartmánů. Ubytovaní hosté se mohou kdykoli osvěžit v našem skvělém bazénu. Zajišťujeme pobyty zaměřené na turistiku. Malí i velcí návštěvníci mohou využívat naše oblíbené hřiště. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. Sjednejte si ubytování v pokojích vybavených i vanou. Zahrát si u nás můžete třeba i šipky. Máme pro vás další služby zahrnující též zapůjčení lodičky. Náš penzion je vkusně a příjemně zařízen.

Kontaktní údaje:

Borkovice 91
39181 Borkovice

 
E-mail: heli.ubytovani@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Penzion Fantazie

U nás můžete využít komfortní ubytování za nejlepší ceny. Nabízíme kvalitní ubytovací služby v příjemném prostředí s možností řady zajímavých výletů do okolí. K užívání jsou vám zpřístupněny elektrické přípojky. Ubytování v kempu je výhodné nejen po finanční stránce. Zajistíme vám ubytování s možností přistýlky. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách. Pozvěte svého partnera na wellness pobyt, který si ve dvou skvěle užijete. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

BERGAMO Restaurace - Penzion

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Veškeré naše ubytování disponuje elektrickými přípojkami. Ubytujte se v našem krásném kempu. K dispozici jsou vám i pokoje s možností přistýlky. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Nabízíme wellness pobyty ve formě balíčků. Nabízíme krásné sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Milenecký azyl České Budějovice

Azyl pro milence České Budějovice. Milenecký azyl České Budějovice nabízí ubytování kde trávit se svou partnerkou/partnerem intimní společné chvíle v příjemném a diskrétním prostředí v denní době od 9.00 do 15.00 hodin. Maximální hygiena a čistota je v mileneckém azylu České Budějovice prioritou. Milenecký azyl se nachází ve výborně dostupné a přesto velmi diskrétní lokalitě v Českých Budějovicích. K Azylu pro milence v Českých Budějovicích je výborná a snadná dopravní dostupnost s možností zdarma a diskrétně parkovat uvnitř objektu Milenecké ubytování, na uzavíratelném parkovišti. .

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Martin Tlapa - Pension Alfa

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Pokoje s možností přistýlky vám kdykoliv na požádání připravíme. Vybavenost našeho kempu určitě oceníte. Při ubytování u nás máte k dispozici i elektrické přípojky. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku