Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Bankomat Komerční bankyOstrov

Zajištění bankovních služeb vysoké kvality je pro naši společnost prioritou. Nabízíme Vám osobní účet, který bude splňovat Vaše požadavky. Nabízíme výhodné podnikatelské účty. Jsme společnost, která poskytuje půjčky a úvěry pro zaměstnance i podnikatele. Vycházíme vstříc svým klientům, a proto poskytujeme služby bez záloh předem. Rádi byste spořili, ale nechcete nechávat peníze v prasátku? U nás Vám vyřídíme spořící účet. Zajištěné transparentního účtu nebylo nikdy jednodušší.

Kontaktní údaje:

Masarykova 1299
36301 Ostrov

 
Telefon: +420800521521
E-mail: mojebanka@kb.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Bankomat Komerční banky

Naši klienti si oblíbili naší pobočku, příjemný personál a kvalitu poskytovaných bankovních služeb. Osobní účet je zatížen bankovními poplatky. U nás získáte nejlepší podnikatelské účty. Založte si u nás výhodný spořící účet a s penězi můžete kdykoliv volně disponovat. Zajišťujeme pro vás zřízení transparentních účtů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bankomat Komerční banky

Zhodnoťte svoje finance se stavebním spořením od naší stavební spořitelny. Naše společnost nabízí osobní účty pro skromné i ty nejnáročnější z Vás. S naším podnikatelským účtem budete pevní v kramflecích. Nabízíme vymáhání pohledávek bez záloh předem. Díky pojištění bude váš život jednodušší. Zřídíme pro Vás výhodný spořicí účet. Jdeme s dobou, proto zajišťujeme i transparentní účty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bankomat Komerční banky

Zajistíme vám služby stavební spořitelny. Naše společnost nabízí osobní účty pro skromné i ty nejnáročnější z Vás. Dobře vybraný podnikatelský účet ulehčí Vaše podnikání. Pojištění již nebude problém - u nás Vás pojistíme! Úvěry a půjčky od jednotlivých subjektů jsou uzavírány za specifických podmínek. Rádi byste spořili, ale nechcete nechávat peníze v prasátku? U nás Vám vyřídíme spořící účet. V naší bance Vám rádi zajistíme transparentní účet..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bankomat Komerční banky

Mnoho spokojených klientů ocenilo ochotu a lidský přístup našich bankovních poradců. Získejte výhodný osobní účet pro Vaše soukromé účely. Vyberte si ze široké nabídky podnikatelských účtů na našem trhu. Přijďte si k nám pro odborné poradenství. Nabízíme také výhodné spořicí účty. Konečně výhodné zajištění transparentních účtů pro každého..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku