Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Bankomat Komerční bankyOstrov

Zajištění bankovních služeb vysoké kvality je pro naši společnost prioritou. Nabízíme Vám osobní účet, který bude splňovat Vaše požadavky. Nabízíme výhodné podnikatelské účty. Jsme společnost, která poskytuje půjčky a úvěry pro zaměstnance i podnikatele. Vycházíme vstříc svým klientům, a proto poskytujeme služby bez záloh předem. Rádi byste spořili, ale nechcete nechávat peníze v prasátku? U nás Vám vyřídíme spořící účet. Zajištěné transparentního účtu nebylo nikdy jednodušší.

Kontaktní údaje:

Masarykova 1299
36301 Ostrov

 
Telefon: +420800521521
E-mail: mojebanka@kb.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Bankomat Komerční banky

Naše stavební spořitelna Vám umožní bezpečnou a výnosnou alternativu uložení peněz. Je snadné založit si osobní účet u naší banky a využívat všech nabízených služeb. Podnikatelé mají přehled o svých platbách s našimi podnikatelskými účty. Využijte naše služby bez záloh předem. Uvažujete o vhodném úvěru, nebo půjčce? My Vám pomůžeme s výběrem té nejvýhodnější varianty. Své peníze si můžete nechat zhodnotit na našich spořících účtech. Zajiťujeme transparentní účty, vizitku Vašeho hospodaření..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bankomat Komerční banky

Banky vám pomáhají plnit si vaše sny. S osobním účtem od naší společnosti nemusíte platit žádné zbytečné poplatky. Jsme banka, která zřizuje podnikatelské účty pro malé živnostníky i velké firmy. Vypracujeme vám nabídky pojištění rychle a přímo pro vás. Poskytujeme odborné poradenství. Chcete spořit? Žádný problém! S naším spořícím účtem na to máte. Naše společnost zajišťuje transparentní účty pro každého..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bankomat Komerční banky

Naši klienti si oblíbili naší pobočku, příjemný personál a kvalitu poskytovaných bankovních služeb. Osobní účet je zatížen bankovními poplatky. U nás získáte nejlepší podnikatelské účty. Založte si u nás výhodný spořící účet a s penězi můžete kdykoliv volně disponovat. Zajišťujeme pro vás zřízení transparentních účtů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bankomat Komerční banky

Produkty naší stavební spořitelny jsou mezi zákazníky velmi doporučovány z důvodu kvalitního zúročení financí, spolehlivosti a jistoty. Prostřednictvím osobního účtu lze pořídit platební kartu. Jsme bankou, kde o všech firemních financích máte přehled na našich podnikatelských účtech. Spořící účty mají vysokou likviditu. Konečně výhodné zajištění transparentních účtů pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku