Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Bankomat Komerční bankyTišnov

Pokud sháníte stavební spořitelnu, jste u nás správně. Naši specializovaní pracovníci Vám nabídnou osobní účet přímo na míru. Chcete si ulehčit podnikání? Zřiďte si u nás podnikatelský účet. Nabízíme odborné poradenství při pojištění. Své peníze Vám pomůžeme zhodnotit na spořících účtech. Přemýšlíte o transparentním účtu? Přijďte k nám a my Vám ho rádi zajistíme.

Kontaktní údaje:

nám. Komenského 124
66601 Tišnov

 
Telefon: +420800521521
E-mail: mojebanka@kb.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Bankomat Komerční banky

Naše stavební spořitelna je tu pro Vás. Zajišťujeme výhodné osobní účty pro všechny. Nabízíme výhodné podnikatelské účty. Rádi vám pomůžeme v poskytnutí úvěrů a půjček v naší společnosti. Založte si spořící účet a zúročte své finance. Zajistíme Vám kompletní servis ohledně transparentního účtu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bankomat Komerční banky

S naší bankou neplatíte zbytečné poplatky. Mějte své peníze pohromadě na osobním účtu. U nás Vám jej rádi zřídíme. Podnikatelské účty zřídíme našim zákazníkům na základě smlouvy sepsané s našimi bankéři. Naše společnost vám poskytne jak úvěry, tak i půjčky. Všechny služby jsou bez záloh předem. Naši specializovaní pracovníci Vám nabídnou spořicí účet přímo na míru. Chcete-li zveřejnit své finanční transakce, zajistíme Vám transparentní účet.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bankomat Komerční banky

V oblasti stavební spořitelny jsme opravdoví znalci. Nabízíme výhodné vedení Vašeho osobního účtu. S našim podnikatelským účtem se ve světě neztratíte. Služby nabízíme bez záloh předem. Potřebujete pojistit? Přijďte k nám a pojištění s Vámi rádi dohodneme. Nabízíme spořicí účty přesně na míru. Našim stávajícím i novým zákazníkům zajišťujeme transparentní účty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bankomat Komerční banky

Vyřešte svou finanční situaci s našimi bankovními poradci. Nabízíme osobní účet, který vám bude plně vyhovovat. Využijte našich služeb v oblasti vedení podnikatelských účtů. Nabízíme spořící účet, kde je výhodnější úročení peněz než u běžných účtů. Pomůžeme Vám zajistit transparentní účet.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku