Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Bankomat Komerční bankyTišnov

Pokud sháníte stavební spořitelnu, jste u nás správně. Naši specializovaní pracovníci Vám nabídnou osobní účet přímo na míru. Chcete si ulehčit podnikání? Zřiďte si u nás podnikatelský účet. Nabízíme odborné poradenství při pojištění. Své peníze Vám pomůžeme zhodnotit na spořících účtech. Přemýšlíte o transparentním účtu? Přijďte k nám a my Vám ho rádi zajistíme.

Kontaktní údaje:

nám. Komenského 124
66601 Tišnov

 
Telefon: +420800521521
E-mail: mojebanka@kb.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Bankomat Komerční banky

Naše stavební spořitelna je tu pro Vás. Zajišťujeme výhodné osobní účty pro všechny. Nabízíme výhodné podnikatelské účty. Rádi vám pomůžeme v poskytnutí úvěrů a půjček v naší společnosti. Založte si spořící účet a zúročte své finance. Zajistíme Vám kompletní servis ohledně transparentního účtu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bankomat Komerční banky

Vyřešte svou finanční situaci s našimi bankovními poradci. Pokud potřebujete osobní účet, obraťte se na nás. Máme dlouholetou tradici ve vedení podnikatelských účtů našich zákazníků. Služby nabízíme bez nutnosti placení záloh předem. Díky našemu odbornému poradenství budete v obraze. Pomůžeme Vám sjednat spořící účet, který Vám bude vyhovovat. Přijďte se do naší banky poradit o zajištění transparentního účtu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bankomat Komerční banky

Banky představují místa pro správu Vašich peněz. Pro právnické osoby se osobní účet zřizuje na základě právní subjektivity. Založíme pro Vás přehledný podnikatelský účet pro snadnou kontrolu Vašich transakcí. Naši bankéři pro vás založí spořící účty přímo na míru pro Vás. Klientům nabízíme možnost sjednání transparentního účtu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bankomat Komerční banky

Uložte si své peníze v nejlepší bance na trhu. Osobní účet přizpůsobíme Vašim potřebám. Pro podnikatele, živnostníky a firmy nabízíme podnikatelské účty s výhodnými podmínkami. Nabízíme odborné poradenství při pojištění. Vyřídíme za vás hypoteční úvěr i půjčku. Vytvoříme pro Vás výhodný spořicí účet. Našim stávajícím i novým zákazníkům zajišťujeme transparentní účty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku