Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Lucie KozákováPraha, Vysočany

Účetní služby jsou u nás velmi přehledné. Naše daňové přiznání vyplňují kvalifikovaní účetní. Rádi pro Vás zajistíme vedení daňové evidence. Naše poradenství Vám nabízí odborný názor na řešení Vašeho účetnictví. Naše společnost nabízí kvalitní služby ve finanční sféře. Zprostředkujeme Vám vedení mzdové agendy.

Kontaktní údaje:

Klíčovská 689/39
19000 Praha, Vysočany

 
Telefon: +420607243189
E-mail: lucie.ucetni@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Jaroslava Sačuková

Nabízíme výhodné účetní služby pro každého. Naše společnost se specializuje na poskytování účetního poradenství. Kontaktujte naše odborníky v otázkách daňového poradenství. U naší firmy můžete počítat se stoprocentní diskrétností. Nadchneme vás naší ochotou v oblasti účetních služeb. Mimo jiné služby nabízíme i vedení daňové evidence. Kvalitu služeb očekává každý a my ji nabízíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Lucie Dubnová

Naši odborníci, kteří poskytují účetní služby zákazníkům, jsou pravidelně proškolováni a dobře se orientují v platné legislativě i účetní problematice. S naší firmou můžete podat daňové přiznání později. Díky kvalitním službám jsme konkurence schopní. Znalost odborné problematiky je nezbytnou součástí našich služeb. Naše společnost se věnuje také poradenství. U nás se můžete spolehnout na diskrétnost v účetních službách. Poradíme se zpracováním Vaší mzdové agendy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

VIKINVEST, s.r.o.

Naše firma je opravdový profesionál v oblasti účetních služeb. Nabízíme firemní i soukromé poradenství v oblasti účetních služeb. Vedení účetnictví s námi, vám zajistí tu nejvyšší kvalitu. Odborníci v naší společnosti vám pomohou s daňovým přiznáním. Smyslem daňové evidence je zjištění základu daně z příjmů. Využít našeho daňového poradenství může opravdu každý..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petra Kotálová

Dovolte nám upozornit na naši firmu působící v oblasti účetních služeb. Rádi za Vás povedeme Vaše účetnictví. Pomůžeme vám s daňovou evidencí. Naše znalosti vám budou velkou pomocí ve světě financí. Využijte našich služeb v oblasti daňového poradenství. Dáváme zelenou našim kvalitním službám. Mnoho spokojených klientů si cení ochoty a milého přístupu našich finančních poradců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku