Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotel U DubuTanvald

Rádi vás u nás ubytujeme. Není problém zajistit na pokoji také přistýlku. V oblasti ubytovacích služeb se zabýváme provozem kempu. Jsme vybaveni elektrickými přípojkami pro běžné elektrické spotřebiče. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. V naší nabídce naleznete řadu rekondičních pobytů. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu. Příznivé účinky našeho wellness pobytu určitě oceníte Zpříjemněte si pobyt u nás také návštěvou baru. Můžete si u nás vybrat z několika druhů jídel. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout. Pochutnejte si na vynikajících pokrmech z naší restaurace. U nás zažijete letní pohodičku u grilu. Vybavení objektu satelitním přijímačem je samozřejmostí. V našem okolí jsou skvělé podmínky pro lyžování. Nabízíme krásné pobyty spojené s turistikou. Do našeho ubytovacího areálu patří i oblíbené hřiště. U nás jsou vám k dispozici k zapůjčení také lodičky. V naší nabídce naleznete šipky. V koupelně je k dispozici vana. Garantujeme vám vysokou úroveň našich ubytovacích služeb. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Nabízíme kvalitní ubytování v pěkném hotelu.

Kontaktní údaje:

Údolí Kamenice 216
46841 Tanvald

 
Telefon: +420483394075
E-mail: hotel@udubu.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hotel Příchovice, a.s.

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Nabízíme kvalitní kempování. Možnost přistýlky jistě oceníte. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Po domluvě u nás můžete navštěvovat i krytý bazén. Pro vaše jednání a porady můžete využívat našeho konferenčního sálu. Naši hosté mají elektrické přípojky zajištěny. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Lenka

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Nejen pro vášnivé trampy, nenáročné turisty, cyklisty nabízíme možnost ubytování v kempu. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy. V nabídce máme také příjemné rekondiční pobyty pro každého. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Užijte si u nás nezapomenutelný pobyt pro celou rodinu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku