Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penzion LenkaJosefův Důl

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Nejen pro vášnivé trampy, nenáročné turisty, cyklisty nabízíme možnost ubytování v kempu. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy. V nabídce máme také příjemné rekondiční pobyty pro každého. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Užijte si u nás nezapomenutelný pobyt pro celou rodinu. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. Nabízíme wellness pobyty ve formě balíčků. Není problém zajistit na pokoji také přistýlku. V rámci našich ubytovacích služeb je vám k dispozici bar. Zaručujeme Vám spokojenost s ubytováním v našem penzionu. Zaručujeme Vám spokojenost s ubytováním v našem hotelu. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. Nabízíme připojení k wifi síti. Součástí našeho ubytování je i gril. Nabízíme krásné pobyty spojené s turistikou. Po domluvě si u nás můžete také sjednat zapůjčení lodiček. Pro příjemné chvíle nabízíme společenskou hru šipky. Nabízíme také stravování ve formě polopenze. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Užijte si dovolenou v naší chatě.

Kontaktní údaje:

Dolní Maxov 708
46844 Josefův Důl

 
Telefon: +420483381086
E-mail: info@penzionlenka.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hotel U Dubu

Rádi vás u nás ubytujeme. Není problém zajistit na pokoji také přistýlku. V oblasti ubytovacích služeb se zabýváme provozem kempu. Jsme vybaveni elektrickými přípojkami pro běžné elektrické spotřebiče. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. V naší nabídce naleznete řadu rekondičních pobytů. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jizerské hotely, s.r.o.

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. Pro všechny ubytované máme k dispozici elektrické přípojky. Nabízíme kvalitní kempování. Vyberte si některý z komfortně vybavených pokojů i s možností přistýlky. Nabízíme bohatý výběr krásných wellness pobytů. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Příchovice, a.s.

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Nabízíme kvalitní kempování. Možnost přistýlky jistě oceníte. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Po domluvě u nás můžete navštěvovat i krytý bazén. Pro vaše jednání a porady můžete využívat našeho konferenčního sálu. Naši hosté mají elektrické přípojky zajištěny. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku