Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Halina selection, s.r.o., Apartman penzion České BudějoviceČeské Budějovice

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. V naší nabídce naleznete také pokoje s přistýlkou. Zarezervujte si u nás ubytování pro vaši rekreaci včas. Využijte veškerých výhod ubytování v našem kempu. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. Na rekondičním pobytu se s námi snadno dostanete do formy. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Naše prostředí je jako stvoření pro rodinné pobyty. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty. Vyberte si z naší nabídky v rámci wellness pobytů. Zarezervujte si u nás levné ubytování včas. Zákazníkům nabízíme příjemné ubytování v našem penzionu. Přijďte si prohlédnout nabídku našich apartmánů. Náš hotel vám poskytne kvalitní ubytovací služby. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň. Zaměřujeme se na nabídku ubytování s využitím lodiček. Našim hostům nabízíme pro zábavu šipky. V nabídce našeho ubytování je vana samozřejmostí. Garantujeme vám vysokou úroveň našich ubytovacích služeb. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. V rámci našich ubytovacích služeb jsme nezapomněli ani na bar.

Kontaktní údaje:

B.Smetany 1428/61
37001 České Budějovice

 
Telefon: +420604136506
E-mail: apartman-penzion@email.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Alena Fejková - Penzion u Řehoře

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. K dispozici je vám samozřejmě i náš kvalitní gril. Zejména děti budou rády využívat možnosti koupání nedaleko od našeho ubytovacího objektu. Přijďte si k nám vychutnat dobrou snídani. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Nabízíme krásné celoroční ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

František Lahvička - Penzion NR. 36

Naše firma dává také možnost ubytování. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější kvalitní wellness pobyty. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu. Máte-li zájem o rodinný pobyt, podívejte se na naši nabídku. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Zajišťujeme také pobyty v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vilém Klaboch - Sport centrum Doubí

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. K ubytování můžete využít i naše pokoje s přistýlkou. Neváhejte využít náš kemp! Praktický karavan vám umožní strávit dovolenou dle svých plánů. Ubytování v praktickém obytném přívěsu můžete mít za výhodnou cenu. U nás jsou vám k dispozici také elektrické přípojky. Nabízíme krásné ubytování v chalupách. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vladimír Štindl - Penzion U Lucie

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Poskytujeme ubytování v příjemném prostředí. Z hlediska čistoty má naše ubytování dobré hodnocení. Naší prioritou je maximální ochota a vstřícnost vůči našim hostům. U nás máte možnost různých výletů do okolí. Nabízíme příjemné ubytování v blízkosti přírody. Užijte si dovolenou nebo prodloužený víkend v našem penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku