Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Bankomat Komerční bankyBrno, Nový Lískovec

Naši bankovní poradci se Vám budou rádi věnovat a zodpoví Vám všechny Vaše dotazy. Naše společnost je jedničkou na trhu ve sjednávání osobních účtů. Mezi produkty naší společnosti patří i podnikatelské účty. Zajišťujeme všechny druhy pojištění. Poskytujeme odborné poradenství. Naši klienti získali výhodný úrok při založení spořících účtů. Nabízíme také možnost vytvoření transparentního účtu.

Kontaktní údaje:

Petra Křivky 525/1a
63400 Brno, Nový Lískovec

 
Telefon: +420800521521
E-mail: mojebanka@kb.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Bankomat Komerční banky

V oblasti stavební spořitelny jsme opravdoví znalci. Nabízíme výhodné vedení Vašeho osobního účtu. S našim podnikatelským účtem se ve světě neztratíte. Služby nabízíme bez záloh předem. Potřebujete pojistit? Přijďte k nám a pojištění s Vámi rádi dohodneme. Nabízíme spořicí účty přesně na míru. Našim stávajícím i novým zákazníkům zajišťujeme transparentní účty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bankomat Komerční banky

Naše stavební spořitelna je tu pro Vás. Zajišťujeme výhodné osobní účty pro všechny. Nabízíme výhodné podnikatelské účty. Rádi vám pomůžeme v poskytnutí úvěrů a půjček v naší společnosti. Založte si spořící účet a zúročte své finance. Zajistíme Vám kompletní servis ohledně transparentního účtu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bankomat Komerční banky

Nabídka služeb naší banky zahrnuje komplexní finanční zabezpečení pro soukromé osoby i firmy. V naší společnosti získáte výhodný osobní účet jednoduše a rychle. Nabídneme Vám podnikatelský účet na míru. Naše spořící účty mají výhodný úrok. Nabízíme transparentní účty pro všechny, co chtějí pomáhat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bankomat Komerční banky

Naše společnost a její specialisté se velmi dobře orientují v nabízených bankovních službách. Nabízíme osobní účty bez zbytečných poplatků. Podnikatelský účet je vhodný nejen pro firmy. U nás získáte výhodné spořicí účty. Zajistíme transparentní účet pro Vaše podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku