Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Bankomat Komerční bankyBrno, Nový Lískovec

Naši bankovní poradci se Vám budou rádi věnovat a zodpoví Vám všechny Vaše dotazy. Naše společnost je jedničkou na trhu ve sjednávání osobních účtů. Mezi produkty naší společnosti patří i podnikatelské účty. Zajišťujeme všechny druhy pojištění. Poskytujeme odborné poradenství. Naši klienti získali výhodný úrok při založení spořících účtů. Nabízíme také možnost vytvoření transparentního účtu.

Kontaktní údaje:

Petra Křivky 525/1a
63400 Brno, Nový Lískovec

 
Telefon: +420800521521
E-mail: mojebanka@kb.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Bankomat Komerční banky

S naší bankou neplatíte zbytečné poplatky. Mějte své peníze pohromadě na osobním účtu. U nás Vám jej rádi zřídíme. Podnikatelské účty zřídíme našim zákazníkům na základě smlouvy sepsané s našimi bankéři. Naše společnost vám poskytne jak úvěry, tak i půjčky. Všechny služby jsou bez záloh předem. Naši specializovaní pracovníci Vám nabídnou spořicí účet přímo na míru. Chcete-li zveřejnit své finanční transakce, zajistíme Vám transparentní účet.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bankomat Komerční banky

Naši bankovní poradci jsou připraveni podat pomocnou ruku při řešení vašich financí. S osobními účty naší banky mají naši zákazníci dokonalý přehled o všech svých transakcích. Máme dlouholetou tradici ve vedení podnikatelských účtů našich zákazníků. Vybereme nejvýhodnější pojištění na míru. Naší hlavní činností jsou odborné poradenské služby. U nás si spořící účet vybere každý. Nabízíme transparentní účty, které pomáhají k rozvoji neziskových projektů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bankomat Komerční banky

Banky představují místa pro správu Vašich peněz. Pro právnické osoby se osobní účet zřizuje na základě právní subjektivity. Založíme pro Vás přehledný podnikatelský účet pro snadnou kontrolu Vašich transakcí. Naši bankéři pro vás založí spořící účty přímo na míru pro Vás. Klientům nabízíme možnost sjednání transparentního účtu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bankomat Komerční banky

Naše stavební spořitelna je tu pro Vás. Zajišťujeme výhodné osobní účty pro všechny. Nabízíme výhodné podnikatelské účty. Rádi vám pomůžeme v poskytnutí úvěrů a půjček v naší společnosti. Založte si spořící účet a zúročte své finance. Zajistíme Vám kompletní servis ohledně transparentního účtu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku