Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Komerční banka, a.s.Chodov

Poskytujeme veškeré bankovní služby. S podnikatelským účtem se Vám bude lépe podnikat. Poskytujeme výhodné osobní účty. V naší bance s Vámi rádi sjednáme mimo jiné i pojištění. Poskytujeme služby soudního exekutora. Poskytujeme širokou nabídku transparentních účtů. Rádi byste spořili, ale nechcete nechávat peníze v prasátku? U nás Vám vyřídíme spořící účet. Naše společnost vám zajistí tu nejlepší platební kartu. Kreditní karta se hodí jako pomocník při řízení osobních financí. Přinášíme vám spolehlivé služby pro úspěšné investování. S naší hypotékou nemusíte mít strach, že nebudete schopni splácet. Svým klientům nabízíme celou škálu debetních karet. Vyberte si u nás výhodné pojištění. Nabízíme komplexní poradenství v oblasti hypoték.

Kontaktní údaje:

Hlavní 694
35735 Chodov

 
Telefon: +420955576331, +420955576339, +420955511111, +420800521521
E-mail: mojebanka@kb.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Komerční banka, a.s.

Bankovní služby v oblasti retailového, podnikového a investičního bankovnictví. Specializované služby: - penzijní připojištění - stavební spoření - faktoring - spotřebitelské úvěry a pojištění.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Komerční banka, a.s.

Jsme univerzální banka nabízející fyzickým i právnickým osobám široké spektrum bankovních služeb. Nabízíme podnikatelský účet, který pomůže Vašemu podnikání. Zařiďte Vašim dětem jednoduchý osobní účet, který je naučí hospodařit s financemi. Využijte služby našeho pojištění osob i majetku. Pomůžeme vám vytvořit finanční plán přesně na míru. Zajišťujeme transparentní účty, bez kterých se neobejdete. Prožijte budoucnost bez starostí s naším spořícím účtem. K našim samozřejmým službám patří také poskytování platebních karet.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Komerční banka, a.s.

Banka, která se Vám postará o finance spolehlivě a bez obav. Naše banka Vám upraví osobní účty dle Vašich přání. Pomůžeme vám zorientovat se v nabídce pojistných produktů. Naše společnost poskytuje úvěry a půjčky. Výhodný podnikatelský účet Vám zpřehlední Vaše platby. Připravíme pro Vás úvěr dle Vašich možností. Poskytujeme pojištění elektroniky. Pomůžeme vám s ekonomickými a účetními audity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bankomat Komerční banky

Nabídka produktů stavební spořitelny je velmi rozsáhlá. Jsme banka, která se specializuje na osobní účty. Naše společnost vede a zřizuje podnikatelské účty. Nabízíme vymáhání pohledávek bez záloh předem. Poskytneme vám to nejlepší odborné poradenství. Díky nám získáte výhodné spořicí účty. Zajišťujeme transparentní účty pro přehlednost Vašich financí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku