Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Bankomat Komerční bankyBrno, Dolní Heršpice

Porovnejte si nabídku stavebních spořitelen a vyberte si tu, která se Vám nejvíc zamlouvá. Využijte nabídky naší společnosti k vytvoření účtu na míru. U nás získáte nejlepší podnikatelské účty. Využijte služby odborného poradenství. Nabízíme bankovní produkty v podobě spořicích účtů. Konečně spolehlivá společnost, která zajišťuje transparentní účty.

Kontaktní údaje:

Vídeňská 132/100
61900 Brno, Dolní Heršpice

 
Telefon: +420800521521
E-mail: mojebanka@kb.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Bankomat Komerční banky

Nabídka služeb naší banky zahrnuje komplexní finanční zabezpečení pro soukromé osoby i firmy. V naší společnosti získáte výhodný osobní účet jednoduše a rychle. Nabídneme Vám podnikatelský účet na míru. Naše spořící účty mají výhodný úrok. Nabízíme transparentní účty pro všechny, co chtějí pomáhat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bankomat Komerční banky

Naše společnost a její specialisté se velmi dobře orientují v nabízených bankovních službách. Nabízíme osobní účty bez zbytečných poplatků. Podnikatelský účet je vhodný nejen pro firmy. U nás získáte výhodné spořicí účty. Zajistíme transparentní účet pro Vaše podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bankomat Komerční banky

Naši bankovní poradci jsou připraveni podat pomocnou ruku při řešení vašich financí. S osobními účty naší banky mají naši zákazníci dokonalý přehled o všech svých transakcích. Máme dlouholetou tradici ve vedení podnikatelských účtů našich zákazníků. Vybereme nejvýhodnější pojištění na míru. Naší hlavní činností jsou odborné poradenské služby. U nás si spořící účet vybere každý. Nabízíme transparentní účty, které pomáhají k rozvoji neziskových projektů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bankomat Komerční banky

Vyřešte svou finanční situaci s našimi bankovními poradci. Nabízíme osobní účet, který vám bude plně vyhovovat. Využijte našich služeb v oblasti vedení podnikatelských účtů. Nabízíme spořící účet, kde je výhodnější úročení peněz než u běžných účtů. Pomůžeme Vám zajistit transparentní účet.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku