Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Komerční banka, a.s.Hronov

Jsme dynamická banka, která pečuje o své klienty. Vybereme s Vámi ten správný podnikatelský účet. Osobní účet nabízí možnost nastavit svolení k platbě inkasa. Využijte služby našeho pojištění osob i majetku. Sestavíme vám ideální finanční plán. Transparentní účet zajistí okamžitou kontrolu stavu financí. Naši bankéři doporučují naše výhodné spořící účty. Nabízíme několik typů platebních karet. Kreditní karty můžete získat u nás. Předejte nám zodpovědnost za investiční rozhodnutí, my je za Vás učiníme v rámci našich investičních služeb. Klienti u nás získají hypotéku za výhodných podmínek. Plaťte rychle a bezpečně pomocí našich debetních karet. Pokud neradi riskujete, raději si sjednejte pojištění na nemoc a úraz. Poskytujeme výhodné hypotéky.

Kontaktní údaje:

nám. Čs. armády 4
54931 Hronov

 
Telefon: +420955570351, +420955570359, +420955511111, +420800521521
E-mail: mojebanka@kb.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Komerční banka a.s.

Bankovní služby v oblasti retailového, podnikového a investičního bankovnictví. Specializované služby: - penzijní připojištění - stavební spoření - faktoring - spotřebitelské úvěry a pojištění..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Komerční banka, a.s.

Naše společnost nabízí zákazníkům bankovní služby. S našimi podnikatelskými účty ušetří naši klienti i na daních. Zpřehledněte si své finanční transakce pomocí našeho osobního účtu. Pojištění Vám poskytuje náhradu škody v případě nepředvídatelných událostí. Pomůžeme vám vytvořit finanční plán přesně na míru. Pro zprůhlednění hospodaření zajišťujeme transparentní účty. Se spořícím účtem od nás si můžete vytvořit rezervu do budoucna. Využijte naši platební kartu, která je zárukou spolehlivosti a bezpečí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Komerční banka, a.s. Trutnov

Bankovní služby v oblasti retailového, podnikového a investičního bankovnictví. Specializované služby: - penzijní připojištění - stavební spoření - faktoring - spotřebitelské úvěry a pojištění.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Komerční banka, a.s.

S naší stavební spořitelnou uděláte správné rozhodnutí ve Vašem bydlení. Zajistíme, aby vám podnikatelský účet plně vyhovoval. Je snadné založit si osobní účet u naší banky a využívat všech nabízených služeb. Zajišťujeme všechny druhy pojištění. Nechejte si vytvořit finanční plán, který bude přesně splňovat vaše požadavky. Naši klienti si u nás často zakládají transparentní účty. Nabízíme Vám spořicí účet, se kterým si můžete spořit tak, jak budete potřebovat. Plaťte pohodlně s naší platební kartou, kterou Vám na požádání rádi vystavíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku