Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Bankomat Komerční bankyStaré Brno

Vyřešte svou finanční situaci s našimi bankovními poradci. Nabízíme osobní účet, který vám bude plně vyhovovat. Využijte našich služeb v oblasti vedení podnikatelských účtů. Nabízíme spořící účet, kde je výhodnější úročení peněz než u běžných účtů. Pomůžeme Vám zajistit transparentní účet.

Kontaktní údaje:

Kopečná 231/10
60200 Staré Brno

 
Telefon: +420800521521
E-mail: mojebanka@kb.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Bankomat Komerční banky

Naše banky nabízí různé finanční produkty. Ušetřete svůj čas díky snadnému přístupu k Vašemu osobnímu účtu. Podnikatelské účty naší společnosti poskytují našim klientům řadu výhod. Splňte si své sny, neváhejte se na nás obrátit s žádostí o úvěr nebo půjčku. Za pomoci našeho pojištění se ochráníte proti finančním katastrofám. Založte si spořicí účet a mějte své finance vždy k dispozici. Zajišťujeme transparentní účty volně k nahlédnutí pro veřejnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bankomat Komerční banky

V oblasti stavební spořitelny jsme opravdoví znalci. Nabízíme výhodné vedení Vašeho osobního účtu. S našim podnikatelským účtem se ve světě neztratíte. Služby nabízíme bez záloh předem. Potřebujete pojistit? Přijďte k nám a pojištění s Vámi rádi dohodneme. Nabízíme spořicí účty přesně na míru. Našim stávajícím i novým zákazníkům zajišťujeme transparentní účty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bankomat Komerční banky

Nevíte si rady? Nevadí! Naši bankovní poradci Vám rádi pomůžou. Osobní účet od naší společnosti Vám nabízí spoustu výhod. Pomůžeme Vám s vyřízením žádosti o zřízení podnikatelského účtu. Nabízíme služby odborného poradenství. Nevíte, kde sehnat nejlepší pojištění? Přijďte k nám a my Vám rádi poradíme. Se spořícím účtem máte vždy rezervu. Zajišťujeme transparentní účty, budeme rádi, pokud se na nás obrátíte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bankomat Komerční banky

Naše společnost a její specialisté se velmi dobře orientují v nabízených bankovních službách. Nabízíme osobní účty bez zbytečných poplatků. Podnikatelský účet je vhodný nejen pro firmy. U nás získáte výhodné spořicí účty. Zajistíme transparentní účet pro Vaše podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku