Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Komerční banka, a.s.Příbram I

Naše bankovní služby patří mezi nejvyužívanější v republice. Není účet jako účet, ani ten podnikatelský. Máme pro vás ty nejlepší osobní účty. K naším službám patří také vyřizování pojištění. Náš soudní exekutor Vám pomůže s prováděním exekucí. Informace o zůstatku a pohybech na transparentním účtu jsou přehledně uspořádány. Nabízíme nejlepší spořicí účty. S platební kartou se nemusíte starat o to, zda máte peníze v peněžence. Kreditní karty představují platební karty. V rámci našich investičních služeb jsme Vám k dispozici pro řešení jakýchkoli investic. U nás oceníte především rychlost s jakou vám hypotéku poskytneme. Našim klientům nabízíme nejen kreditní, ale i debetní karty. Staňte se naším novým klientem a uzavřete u nás pojištění ještě dnes. Rádi byste bydleli ve svém? Přijďte si k nám vyřídit hypotéku a můžete se stěhovat.

Kontaktní údaje:

náměstí T. G. Masaryka 124
26101 Příbram I

 
Telefon: +420955548401, +420955548459, +420955511111, +420800521521
E-mail: mojebanka@kb.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Komerční banka, a.s.

Se službami naší banky budete nad míru spokojeni. Rozbíháte podnikání a hledáte spolehlivý bankovní účet? Náš podnikatelský účet Vám vyjde vstříc. Restartujte svůj život s novým osobním účtem. V každé životní situaci je možné zvolit vhodné pojištění. Sestavíme vám ideální finanční plán. Hrajeme férově a zajišťujeme transparentní účty. Naše služby zahrnují i možnost vytvoření spořicího účtu. Vyberte si z naší nabídky platební kartu, která Vám bude vyhovovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Komerční banka, a.s.

Doporučíme Vám kombinaci jednotlivých bankovních služeb. Poskytujeme výhodné podnikatelské účty. Osobní účty patří mezi základní produkty každé banky. Specializujeme se na služby související s pojištěním. Nechejte si vytvořit finanční plán, který bude přesně splňovat vaše požadavky. Transparentní účet znamená zveřejnění kompletního výpisu z účtu v podobě, v jaké ho obdržíte od banky. Spořící účty nabízíme s výhodným úrokem. Platební karta je určená k bezhotovostním platbám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Komerční banka, a.s.

Bankovní služby v oblasti retailového, podnikového a investičního bankovnictví. Specializované služby: - penzijní připojištění - stavební spoření - faktoring - spotřebitelské úvěry a pojištění.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Komerční banka, a.s.

Budeme se Vám snažit vyjít vstříc v oblasti námi nabízených bankovních služeb. S naším podnikatelským účtem budete mít finance pod kontrolou. Využijte výhod našeho osobního účtu, který přizpůsobíme Vašim požadavkům. Máme pro vás bezkonkurenční nabídku pojištění. Pomůžeme vám vytvořit ideální finanční plán. Transparentní účet je běžný účet, jehož zůstatek a historie pohybů jsou na internetových stránkách přístupné komukoli. Zařiďte si u nás spořící účet za skvělých podmínek. Platební kartou můžete platit pohodlně a bezpečně online i v obchodech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku