Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Komerční banka, a.s.Příbram I

Naše bankovní služby patří mezi nejvyužívanější v republice. Není účet jako účet, ani ten podnikatelský. Máme pro vás ty nejlepší osobní účty. K naším službám patří také vyřizování pojištění. Náš soudní exekutor Vám pomůže s prováděním exekucí. Informace o zůstatku a pohybech na transparentním účtu jsou přehledně uspořádány. Nabízíme nejlepší spořicí účty. S platební kartou se nemusíte starat o to, zda máte peníze v peněžence. Kreditní karty představují platební karty. V rámci našich investičních služeb jsme Vám k dispozici pro řešení jakýchkoli investic. U nás oceníte především rychlost s jakou vám hypotéku poskytneme. Našim klientům nabízíme nejen kreditní, ale i debetní karty. Staňte se naším novým klientem a uzavřete u nás pojištění ještě dnes. Rádi byste bydleli ve svém? Přijďte si k nám vyřídit hypotéku a můžete se stěhovat.

Kontaktní údaje:

náměstí T. G. Masaryka 124
26101 Příbram I

 
Telefon: +420955548401, +420955548459, +420955511111, +420800521521
E-mail: mojebanka@kb.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Komerční banka, a.s.

Jsme dynamická banka, která pečuje o své klienty. Přijďte si zřídit podnikatelský účet a rozjeďte podnikání naplno. Všem zákazníkům jsou k dispozici osobní účty. Pojištění již nebude problém - u nás Vás pojistíme! Vytvoříme vám ideální finanční plán. Vyberte si z naší pestré nabídky spolehlivých transparentních účtů. Na spořící účet od nás se vám vyplatí posílat pravidelné částky peněz. Platební karta od naší společnosti je zárukou kvality. Pro použití platebních karet je potřeba znát kód PIN.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Komerční banka a.s.

Bankovní služby v oblasti retailového, podnikového a investičního bankovnictví. Specializované služby: - penzijní připojištění - stavební spoření - faktoring - spotřebitelské úvěry a pojištění..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Komerční banka, a.s.

Bankovní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Komerční banka, a.s.

Budeme se Vám snažit vyjít vstříc v oblasti námi nabízených bankovních služeb. S naším podnikatelským účtem budete mít finance pod kontrolou. Využijte výhod našeho osobního účtu, který přizpůsobíme Vašim požadavkům. Máme pro vás bezkonkurenční nabídku pojištění. Pomůžeme vám vytvořit ideální finanční plán. Transparentní účet je běžný účet, jehož zůstatek a historie pohybů jsou na internetových stránkách přístupné komukoli. Zařiďte si u nás spořící účet za skvělých podmínek. Platební kartou můžete platit pohodlně a bezpečně online i v obchodech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku