Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytování GrabcoviPřídolí

Naše firma dává také možnost ubytování. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Zveme vás na některý z našich populárních rekondičních pobytů. Rádi vás přivítáme na některém z našich relaxačních pobytů. V rámci našich ubytovacích služeb disponujeme též nabídkou vhodnou pro rodinné pobyty. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. Nabízíme bohatý výběr krásných wellness pobytů. K dispozici během pobytu máme elektrické přípojky. Neváhejte se ubytovat v našem penzionu. U nás je možnost využití lodičky. Naše šipky jsou vám k dispozici. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu. U nás se vám dostane krásného levného ubytování. Nabídka možnosti přistýlky je samozřejmostí. Ubytování v kempu je výhodné nejen po finanční stránce.

Kontaktní údaje:

Přídolí 49
38101 Přídolí

 
E-mail: info@ubytkouck.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

ALEŠOVA PENSION

Poskytujeme různé možnosti ubytování. Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování útulné pokoje a příjemné prostředí. Pokoje našeho hotelu Vám jsou k dispozici. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Dejte stop shonu, užijte si relaxační pobyt u nás. Vybírat můžete z několika možností rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hana Dubská - Pension Jestřábí

Zajišťujeme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Společenská místnost je vybavena pro nejrůznější zábavné činnosti. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. S naším grilem budete spokojeni. Využijte i prostory společné kuchyně. V našem penzionu nabízíme ubytování v cenově dostupných relacích..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Milenecký azyl České Budějovice

Azyl pro milence České Budějovice. Milenecký azyl České Budějovice nabízí ubytování kde trávit se svou partnerkou/partnerem intimní společné chvíle v příjemném a diskrétním prostředí v denní době od 9.00 do 15.00 hodin. Maximální hygiena a čistota je v mileneckém azylu České Budějovice prioritou. Milenecký azyl se nachází ve výborně dostupné a přesto velmi diskrétní lokalitě v Českých Budějovicích. K Azylu pro milence v Českých Budějovicích je výborná a snadná dopravní dostupnost s možností zdarma a diskrétně parkovat uvnitř objektu Milenecké ubytování, na uzavíratelném parkovišti. .

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vladimír Štindl - Penzion U Lucie

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Poskytujeme ubytování v příjemném prostředí. Z hlediska čistoty má naše ubytování dobré hodnocení. Naší prioritou je maximální ochota a vstřícnost vůči našim hostům. U nás máte možnost různých výletů do okolí. Nabízíme příjemné ubytování v blízkosti přírody. Užijte si dovolenou nebo prodloužený víkend v našem penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku