Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Komerční banka, a.s.Praha, Zbraslav

Našim cílem jsou bankovní služby. Nabízíme Vám podnikatelský účet, který je vhodný pro potřeby vaší firmy. Naše banka nabízí zřízení a vedení výhodných osobních účtů. Pojištění vám spočítáme přímo na míru. Pokud potřebujete sestavit finanční plán na míru, obraťte se na nás. Zajistíme Vám kompletní servis ohledně transparentního účtu. Nabízíme novým i stávajícím klientům výhodné spoření s našimi spořícími účty. Klientovi doporučíme výši limitů přímo při pořízení platební karty. Zajistíme Vám kreditní kartu pro snazší manipulaci s financemi. Poskytujeme rady, jak výhodně investovat. Potřebujete nové bydlení? Přijďte si k nám zřídit hypotéku. Mějte své peníze k dispozici kdekoliv a kdykoliv. Nabízíme kvalitní pojištění, díky kterému se budete cítit v pohodě. Potřebujete nové bydlení? My Vám s tím pomůžeme! Vyřídíme s Vámi hypotéku a přiblížíme Vás blíže k Vašemu snu.

Kontaktní údaje:

Zbraslavské náměstí 463
15600 Praha, Zbraslav

 
Telefon: +420955548331, +420955548339, +420955511111, +420800521521
E-mail: mojebanka@kb.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Komerční banka, a.s.

Poskytujeme bankovní služby s komplexními bankovním poradenstvím. Bez podnikatelského účtu se žádný podnikatel neobejde, sjednejte si ho za výhodných podmínek. S naším osobním účtem můžete neomezeně využívat běžné i nadstandartní bankovní služby. Pojištění Vám poskytuje náhradu škody v případě nepředvídatelných událostí. Sestavíme vám ideální finanční plán. Naši klienti zvyšují svou důvěryhodnost zřízením transparentních účtů. Založíme Vám spořící účet s výhodnou úrokovou sazbou. Klientům poskytujeme platební karty s výhodnými podmínkami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

 

Komerční banka, a.s.

Bankovní služby v oblasti retailového, podnikového a investičního bankovnictví. Specializované služby: - penzijní připojištění - stavební spoření - faktoring - spotřebitelské úvěry a pojištění.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Komerční banka, a.s.

Bankovní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku