Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vratislav Chudek - Penzion DominantČerná v Pošumaví

Nabízíme vám celoroční ubytování v malebné části xxx. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách. S elektrickými přípojkami můžete u nás počítat. V našem vybaveném kempu se vám bude líbit. Nabízíme vám kvalitní ubytování s možností přistýlky. Příznivé účinky našeho wellness pobytu určitě oceníte Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Nabízíme velký výběr rodinných pobytů. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Využít můžete také možnosti vlastního vaření. Neotálejte s návštěvou našeho baru. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. V rámci našeho ubytování musíte vyzkoušet i skvělý gril. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace. K dispozici Vám je společná kuchyň. Využijte naší nabídky na ubytování na hotelu. Nabízíme ubytování v moderních, vkusně zařízených apartmánech. Zajistěte si včas rezervaci ubytování v našem penzionu. Na naší chatě si můžete užít letní i zimní dovolenou. V okolí našeho ubytování máte skvělou příležitost k rybaření. Máme pro vás další služby zahrnující též zapůjčení lodičky. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Nabízíme příjemné ubytování s pěkným sociálním zařízením. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Máte-li zájem o ubytovací služby, obraťte se na nás. Nabízíme kvalitní ubytování, které má v příslušenství vanu. K dispozici jsou vám také oblíbené šipky.

Kontaktní údaje:


38226 Černá v Pošumaví

 
E-mail: chudek.v@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hana Dubská - Pension Jestřábí

Zajišťujeme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Společenská místnost je vybavena pro nejrůznější zábavné činnosti. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. S naším grilem budete spokojeni. Využijte i prostory společné kuchyně. V našem penzionu nabízíme ubytování v cenově dostupných relacích..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ubytování Grabcovi

Naše firma dává také možnost ubytování. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Zveme vás na některý z našich populárních rekondičních pobytů. Rádi vás přivítáme na některém z našich relaxačních pobytů. V rámci našich ubytovacích služeb disponujeme též nabídkou vhodnou pro rodinné pobyty. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku