Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Komerční banka, a.s.Hradec Králové

Cílem naší banky je spokojenost našich klientů. Naše společnost je spolehlivá ve sjednávání osobních účtů. Potřebujete pojistit? Přijďte k nám a pojištění s Vámi rádi dohodneme. Nabízíme úvěry i půjčky. Rozjeďte podnikání s naším výhodným podnikatelským účtem. Specializujeme se na poskytování úvěrů. Postaráme se o pojištění Vaší elektroniky a elektrického vybavení. Připravíme pro Vás ekonomický a účetní audit. Nezapomeňte na svou ochranu také během dovolené a zařiďte si u nás cestovní pojištění. Připravíme Vám nabídku spotřebitelských úvěrů podle Vašich představ. Náš soudní exekutor Vám pomůže s prováděním exekucí. Myslete na sebe a založte si u nás pojištění - vše vyřídíme k Vaší spokojenosti. Našim klientům připravujeme výhodné investice. Vyřízení hypotéky u nás je rychlé a jednoduché. Nechte své zákazníky a klienty nahlédnout do transparentních účtů, které pro vás zajišťujeme. Přijďte k nám nakoupit či prodat valuty. Na našich pobočkách Vám náš personál vysvětlí výhody debetní karty. Nabízíme zajímavé devizové kurzy. Hypotéka od nás vám zajistí financování vybrané nemovitosti. Součástí našich služeb je také spolehlivý internetbanking. Zažádejte si o kreditní kartu a začněte řídit své finance. Nakupujte z pohodlí Vašeho domova pomocí platební karty. Vyberete si u nás z různých možností spoření. Zajistíme, aby vám spořicí účet plně vyhovoval. Naši zákazníci doporučují naše půjčky.

Kontaktní údaje:

náměstí Osvoboditelů 798/2
50003 Hradec Králové

 
Telefon: +420955567111
E-mail: mojebanka@kb.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Bankomat Komerční banky

Naše banka poskytuje vedení účtu, úvěry, hypotéky i spoření. Na osobním účtu od naší společnosti budou Vaše peníze v bezpečí. Pomůžeme Vám v rozjezdu Vašeho podnikání - zřiďte si u nás podnikatelský účet. Spořicí účet vám nabídne rychlé a bezpečné uložení dočasně přebytečných financí. Dokážeme Vám zajistit bezpečný transparentní účet.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bankomat Komerční banky

Stavební spoření od stavební spořitelny je vhodné pro všechny. V nabídce naší společnosti naleznete proklientské osobní účty. Podnikatelské účty se týkají výhradně podnikatelů. Využijte služby odborného poradenství. Služby si u nás můžete sjednat bez placení záloh předem. V naší nabídce najdete mimo jiné i spořící účty. Pro Vaši sbírku rádi zajistíme transparentní účet..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bankomat Komerční banky

Pokud máte jakýkoliv finanční problém, můžete se poradit s naším bankovním poradcem. Klientům nabízíme možnost sjednání osobního účtu. Podnikatelský účet od naší společnosti Vám bude výborným pomocníkem. Vzhledem k vysoké úspěšnosti vymáhání pohledávek neplatíte zálohy předem. Nabízíme nejlepší spořicí účty. Zajišťujeme transparentní, neutajené účty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bankomat Komerční banky

Stavební spořitelna nabízí dostupné řešení Vašeho bydlení. Neváhejte nás oslovit ohledně naší výhodné nabídky na osobní účty. Pro podnikatele, živnostníky a firmy nabízíme podnikatelské účty s výhodnými podmínkami. Pokud chcete spořit a zároveň mít finance stále k dispozici, založte si spořící účet. Vyberte si ten nejvhodnější z naší nabídky transparentních účtů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku