Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Komerční banka, a.s.Hradec Králové

Cílem naší banky je spokojenost našich klientů. Naše společnost je spolehlivá ve sjednávání osobních účtů. Potřebujete pojistit? Přijďte k nám a pojištění s Vámi rádi dohodneme. Nabízíme úvěry i půjčky. Rozjeďte podnikání s naším výhodným podnikatelským účtem. Specializujeme se na poskytování úvěrů. Postaráme se o pojištění Vaší elektroniky a elektrického vybavení. Připravíme pro Vás ekonomický a účetní audit. Nezapomeňte na svou ochranu také během dovolené a zařiďte si u nás cestovní pojištění. Připravíme Vám nabídku spotřebitelských úvěrů podle Vašich představ. Náš soudní exekutor Vám pomůže s prováděním exekucí. Myslete na sebe a založte si u nás pojištění - vše vyřídíme k Vaší spokojenosti. Našim klientům připravujeme výhodné investice. Vyřízení hypotéky u nás je rychlé a jednoduché. Nechte své zákazníky a klienty nahlédnout do transparentních účtů, které pro vás zajišťujeme. Přijďte k nám nakoupit či prodat valuty. Na našich pobočkách Vám náš personál vysvětlí výhody debetní karty. Nabízíme zajímavé devizové kurzy. Hypotéka od nás vám zajistí financování vybrané nemovitosti. Součástí našich služeb je také spolehlivý internetbanking. Zažádejte si o kreditní kartu a začněte řídit své finance. Nakupujte z pohodlí Vašeho domova pomocí platební karty. Vyberete si u nás z různých možností spoření. Zajistíme, aby vám spořicí účet plně vyhovoval. Naši zákazníci doporučují naše půjčky.

Kontaktní údaje:

náměstí Osvoboditelů 798/2
50003 Hradec Králové

 
Telefon: +420955567111
E-mail: mojebanka@kb.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Komerční banka, a.s.

Vyberte si banku podle Vašich představ. Založíme Vám osobní účet, který Vás bude bavit. V naší bance s Vámi rádi sjednáme mimo jiné i pojištění. Naše společnost se specializuje na úvěry a půjčky. Poradíme Vám, jaký podnikatelský účet bude pro Vás nejvýhodnější. Využijte našeho dostupného úvěru k vyřešení Vaší finanční situace. Poskytujeme pojištění elektroniky. Jsme schopni zajistit opakované ekonomické a účetní audity v pravidelných intervalech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bankomat Komerční banky

Poskytujeme bankovní služby prostřednictvím školených odborníků. Osobní účty jsou různé, jak pro podnikatele, tak fyzické osoby. Naše banka nabízí klientům zřízení a vedení podnikatelských účtů za výhodných podmínek. Pomůžeme vám zorientovat se v nabídce pojistných produktů. Zajistíme vám širokou nabídku úvěrů i půjček. Myslete na budoucnost své rodiny s naším spořícím účtem. Zajistíme transparentní účty pro každého..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bankomat Komerční banky

Naše banka poskytuje vedení účtu, úvěry, hypotéky i spoření. Na osobním účtu od naší společnosti budou Vaše peníze v bezpečí. Pomůžeme Vám v rozjezdu Vašeho podnikání - zřiďte si u nás podnikatelský účet. Spořicí účet vám nabídne rychlé a bezpečné uložení dočasně přebytečných financí. Dokážeme Vám zajistit bezpečný transparentní účet.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bankomat Komerční banky

Naši bankovní poradci jsou tady pro vás. V nabídce služeb máme také zprostředkování výhodných osobních účtů. Začněte podnikat s naším podnikatelským účtem. Máme pro vás ty nejlepší spořicí účty. Transparentní účet od nás je určen i k podpoře občanů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku