Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Věra Bačíková - BOZP, POÚstí n. Labem

Nabízené služby máme připravené speciálně pro malé a velké firmy. Pro oblast poradenství můžete využít našich služeb. V rámci naší snahy o zlepšování a rozšiřování nabídky našich služeb vám nabízíme možnost pořídit si naše služby na splátky. Z naší nabídky školení si vybere každý. Zvyšte atraktivitu svého zboží marketingem od nás. Chcete-li zaujmout své obchodní partnery, nechte si udělat vizitky u nás.

Kontaktní údaje:

Masarykova 633 ( Rondel )
40001 Ústí n. Labem

 
Telefon: +420608381195
E-mail: info@vera-bacikova.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Aleš Ducháček, Grad Shop-studio

Nabízíme široký rozsah služeb pro firmy. Rychlost a kvalita, s jakou poskytujeme naše služby, vás překvapí. Naše služby jsou kvalitní, protože disponujeme odborníky, kteří mají potřebné znalosti. Serioznost je naším heslem, ať se děje cokoliv, přesvědčte se o tom i vy! Pokud dřívější reklamní kampaň nepřinesla vaší firmě užitek, my to změníme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Robert Zahradník - Grafitt

Využijte naší nabídky služeb pro firmy. U nás můžete spoléhat na kvalitní služby. V naší firmě si potrpíme na serioznost při jednání s klienti. Výhodné ceny jsou samozřejmostí u námi nabízených služeb. V oblasti služeb pro firmy jsme profesionálové s maximální ochotou. Prokonzultujeme s vámi vaše záměry a poradíme, jak je co nejdříve uplatnit ve vaší firmě. Nebojte se zeptat, naši zaměstnanci znají veškerou nabídku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Luděk Jokel - Agentura Dubon

Zaměřujeme se na bohatou nabídku služeb pro firmy. Našim klientům nabízíme poradenství na úrovni. V rámci našich služeb vám ručíme za včasnost, rychlost a profesionalitu. V oblasti služeb pro firmy vynikáme naší seriózností. Jako bonus pro vás máme výhodné ceny služeb. Naše hluboké znalosti oboru jsou na trhu ojedinělé, proto si vyberte právě naši společnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku