Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Komerční bankaHluk

Navštivte nejbližší pobočku banky, která patří mezi přední bankovní instituce u nás. Když chcete mít osobní účet, který vám bude nabízet řadu zvýhodnění po celý život, založte si ho u naší společnosti. Sjednejte si u nás různé druhy pojištění. Pokud potřebujete co nejvýhodněji vyřídit úvěr či půjčku, jste na správné adrese. Naše společnost se snaží o to, aby naše podnikatelské účty byly ty nejlepší. Nabídneme Vám úvěr, který vyřeší Vaše budoucí investice. Nemusíte se bát poškození vaši elektroniky, máte-li ji pojištěnou. Kontaktujte nás, jsme tu pro vás, nabízíme kompletní ekonomické a účetní audity. Spolehněte se na naše cestovní pojištění. Přijďte si k nám pro ty nejlepší spotřebitelské úvěry. Vytvoříme vám ideální finanční plán. Uzavřete naše pojištění ještě dnes. Hledáte chytrou investici? U nás ji najdeme společně. Přijďte na naši pobočku a sami se o tom přesvědčte. Naši specialisté s vámi vyřídí naše výhodné hypotéky. Zajišťujeme transparentní účty pro snadný přehled o Vašem hospodaření. Plánujete-li cestu do zahraničí, zastavte se u nás, zorganizujeme Vám nákup i prodej valut. K vašemu účtu Vám rádi vystavím debetní kartu. Potřebujete přijmout či odeslat devizy? U nás žádný problém. Vše za Vás vyřídíme. Dostupnou hypotéku u nás vyřídíte rychle a snadno. Z pohodlí domova budete kontrolovat své finance pomocí internetbankingu. Zřídíme Vám ho k Vašemu účtu. Zažádejte si o kreditní kartu a začněte řídit své finance. Platební karta je pohodlný a bezpečný prostředek k placení zboží a služeb a výběrům hotovosti, pomůžeme Vám vybrat tu správnou pro Vás. Nabízíme spoření pro všechny věkové kategorie. Využívejte i výhod spořicího účtu. Poskytujeme výhodné krátkodobé i dlouhodobé půjčky.

Kontaktní údaje:

nám. Komenského 230
68725 Hluk

 
Telefon: +420572581392
E-mail: mojebanka@kb.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Bankomat Komerční banky

Naši bankovní poradci jsou tady pro vás. U nás si vyřídíte nejen úvěr, ale i půjčku. Konečně služby bez záloh předem. Jsme banka, která zřizuje výhodné osobní účty. Nabízíme odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Komerční banka

Jsme banka, která Vám pomůže v oblasti Vašich financí. S naším osobním účtem můžete neomezeně využívat běžné i nadstandartní bankovní služby. Poskytujeme výhodná pojištění. Nabízíme výhodný úvěr i půjčku pro partnery. Podnikatelské účty pohodlně zajistí oddělení firemních financí od soukromých. Získejte snadno dostupný úvěr a vyřešte své investice. Spolehněte se na naše pojištění elektroniky. Poskytujeme služby v oblasti ekonomických a účetních auditů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bankomat Komerční banky

Našetřete svým dětem na jejich prvních bydlení s pomocí naší stavební spořitelny. Zajišťujeme odborné poradenství. Naše banka je tou správnou volbou při zřizování podnikatelských účtů. Pomůžeme vám s vyřízením cestovního pojištění. Nepožadujeme zálohy předem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bankomat Komerční banky

Banka, která si svých klientů váží. U nás získáte úvěr i půjčku snadno, rychle a bez skrytých informací. Nabízíme odborné poradenství za přiměřenou cenu. Nabízíme Vám podnikatelské účty s výhodami. Pomůžeme Vám při vymáhání pohledávek, dluhů, aniž byste platili zálohu předem. Osobní účty umožňují soukromým osobám hospodařit se svými financemi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku