Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ljuba Bajtlerová - Astrologická praxePraha-Holešovice

Neváhejte nás oslovit, pokud hledáte služby v oblasti astrologie. Poskytneme vám odpovědi na jakékoli vaše otázky. Rádi vám připravíme horoskop podle vašich životních čísel. Vytváříme numeroskopy nejen pro rodiny. Pro léčení také využíváme kvalitní léčitelské pomůcky. U nás najdete i tematické dárkové předměty. Specializujeme se na solné lampy. Zúčastněte se s námi kurzu dle vašich představ. Na vaše přání vám můžeme sestavit i partnerský horoskop. Nabízíme zajištění zajímavých přednášek v oblasti astrologie či numerologie.

Kontaktní údaje:

Pplk. Sochora 724/30
17000 Praha-Holešovice

 
Telefon: +420251560642
E-mail: axmannova@astrolozka.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Blanka Vojáčková-horoskopy

Oslovte nás ohledně astrologických služeb. S využitím astrologie vám předestřeme váš osud. Předpovíme horoskop vašeho znamení. Rádi vám ukážeme zboží v našem maloobchodě. Prodáváme předměty související s astrologií. Partnerský horoskop vám také s radostí sestavíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Kateřina Marie Posoldová - Keral

Využijte šance sjednat si u nás odborné poradenství. Námi poskytované astrologické služby zahrnují také maloobchod. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li služby v oblasti astrologie a numerologie. Vypracujeme pro vás horoskop podle hvězd. V rámci našich služeb nabízíme i prodej zboží z oblasti astrologie. Oslovte nás, máte-li zájem o služby z oblasti esoteriky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku