Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Comex International, s.r.o.Praha

V naší nabídce naleznete vybavení pro firmy vysoké kvality. Ke všem našim službám přistupujeme seriozně. Využijte našich znalostí v oblasti vybavení a techniky pro firmy. Přijďte k nám využít poradenství v oblasti vybavení a techniky pro firmy. Vybavení a techniku pro firmy nabízíme za výhodné ceny.

Kontaktní údaje:

Bašteckého 2555/7
15500 Praha

 
Telefon: +420251623395
E-mail: comex@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Comex International, s.r.o.

Nabízíme rozsáhlý sortiment kvalitního vybavení pro firmy. U nás zakoupíte pouze vybavení a techniku splňující normy. U nás garantujeme serioznost, preciznost a kvalitu, protože si našich zákazníků vážíme. Naši zaměstnanci jsou schopni poskytnout vám mimo jiné kvalitní poradenství. V oblasti prodeje máme dlouholeté zkušenosti a znalosti. Přijďte si k nám sjednat vybavení a techniku pro firmy za výhodné ceny. Naši prodejci vybavení a techniky pro firmy jsou profesionálové s důrazem na kvalitu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Comex International, s.r.o.

V naší nabídce naleznete vybavení pro firmy vysoké kvality. Naši prodejci vybavení a techniky pro firmy jsou specialisté v poradenství. Disponujeme odbornými pracovníky a dohlížíme na kvalitu služeb v rámci našeho prodeje. Naši prodejci vybavení a techniky pro firmy sázejí na výhodnou cenu. Přijďte ocenit naše znalosti v oblasti vybavení a techniky pro vaši firmu. Naši prodejci sázejí na vybavení a techniku splňující normy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku