Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MVDr. Evžen Skula Veterinární ambulace pro malá zvířataBrno

Námi poskytovaná nabídka zdravotnických služeb je jasná a srozumitelná. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. Aby vše fungovalo tak, jak má, je jednou z našich zásad právě individuální přístup. Potřebné podrobnosti probereme během konzultačního sezení. V naší veterinární ordinaci používáme kvalitní a zdravotně nezávadná léčiva. Můžeme vám nabídnout také služby cévní chirurgie.

Kontaktní údaje:

Palackého třída 1309/174
61200 Brno

 
Telefon: +420541212107
E-mail: eskula@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

VETERINA FIALOVÉ ZOO

Z nabídky našich zdravotnických služeb si jistě vyberete. Ochota a profesionalita našich zaměstnanců jsou pro nás velmi důležité. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Pokud má váš domácí mazlíček nějaký problém, přijďte nám ho ukázat do naší veterinární ordinace. Na našem oddělení se orientujeme především na běžnou chirurgickou problematiku. Na ortopedickém oddělení vám budeme vašim končetinám věnovat perfektní ortopedickou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Lenka Horáková - provozovatel veterinární kliniky

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Rádi vám poskytneme konzultace. Ke všem pacientům přistupujeme individuálně. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou. O odbornou péči se postará zkušený tým profesionálů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku