Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dílynakotle s.r.o.Dubenec

Jsme rodinná firma a od roku 2013 prodáváme sortiment tepelné techniky a náhradní díly na kotle, v obci Dubenec. Dříve firma působila pod hlavičkou firmy Michala Štarmana a prodávala především díly na kotle značky HERMANN tepelná technika. S rozšiřujícím sortimentem a poptávkou našich zákazníků, byla založena společnost Dílynakotle s.r.o., která úspěšně působí na území České republiky a Slovenska. Každým rokem dodáváme náhradní díly našim stávajícím i novým zákazníkům. A to jak domácnostem, tak servisním organizacím a výrobcům tepelné techniky. V září roku 2013 jsme rozšířili sortiment o podlahové vytápění výrobce EUROTHEX, radiátory IRSAP, bojlery a akumulační nádrže značky HERMANN tepelná technika. Jedině u naší společnosti, najdete všechny díly na plynové kotle a průtokové ohřívače značek: BAXI, BERETTA, CHAFFOTEAUX, DAKON, HERMANN, IMMERGAS, JUNKERS, PROTHERM, VAILLANT, VIADRUS a spousty dalších. Navíc spolupracujeme s dalšími významnými partnery ve výrobě komponentů pro topné systémy jako například HONEYWELL, SIT GROUP, IMIT.

Kontaktní údaje:

Dubenec 134
54455 Dubenec

 
Telefon: +420494900158
E-mail: esner@dilynakotle.cz
DIČ: CZ01814842

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Otvírací doba:

Pondělí: 8:00-16:30h
Úterý: 8:00-16:30h
Středa: 8:00-16:30h
Čtvrtek: 8:00-16:30h
Pátek: 8:00-15:00h
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

Zařazeno do kategorií:

Poskytované služby:

Klíčová slova:

Plynové kotle Kondenzační kotle Náhradní díly Odkouření Termostaty Kotle Čerpadlové skupiny Tepelná čerpadla Topení Radiátory Ventilace Nářadí Pracovní oděvy Bojlery Průtokové ohřívače

Fotogalerie:

Kontaktní osoby:

Ondřej Ešner
494900158
esner@dilynakotle.cz
Správce internetového obchodu

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Nadeta.cz

Zabýváme se internetovým prodejem elektrozboží. Máme vynikající znalost produktů. Naše sporáky jsou za velmi atraktivní ceny. Využijte naší skvělé nabídky na trouby. Díky našemu kvalitnímu e-shopu bude objednané nářadí brzy dodáno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Krmivasadova.cz

U nás nakoupíte za skvělé ceny veškeré suroviny. Specializujeme se také na prodej briket. Nabízíme kvalitní dřevo, které zaručeně oceníte i vy. Věnujeme se také prodeji zahradnického substrátu. Do naší nabídky patří také kůra. Využijte naši nabídku na kvalitní krmivo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dprogram.cz

Našim zákazníkům nabízíme k prodeji kvalitní nábytek. Naše firma je především spolehlivá a seriozní. Využijte při výběru nábytku naše nabyté znalosti a zkušenosti. Naše firma nabízí zákazníkům prodej nábytku za výhodné ceny. Bohatou nabídku interiérových zrcadel najdete v našem obchodě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Provinter.cz

Věnujeme se i prodeji elektro produktů on-line. Přijďte si k nám pro kvalitní zboží z oblasti elektro. Vždy oceníte naše znalosti v prodeji elektro. Naše společnost vždy nabízí velmi výhodnou cenu. Značkové tiskárny, které najdete v našem on-line prodeji elektra, splní vaše náročné požadavky. U nás můžete vybírat i z nabídky LED pásků pro vnitřní i venkovní prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku