Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dílynakotle s.r.o.Dubenec

Jsme rodinná firma a od roku 2013 prodáváme sortiment tepelné techniky a náhradní díly na kotle, v obci Dubenec. Dříve firma působila pod hlavičkou firmy Michala Štarmana a prodávala především díly na kotle značky HERMANN tepelná technika. S rozšiřujícím sortimentem a poptávkou našich zákazníků, byla založena společnost Dílynakotle s.r.o., která úspěšně působí na území České republiky a Slovenska. Každým rokem dodáváme náhradní díly našim stávajícím i novým zákazníkům. A to jak domácnostem, tak servisním organizacím a výrobcům tepelné techniky. V září roku 2013 jsme rozšířili sortiment o podlahové vytápění výrobce EUROTHEX, radiátory IRSAP, bojlery a akumulační nádrže značky HERMANN tepelná technika. Jedině u naší společnosti, najdete všechny díly na plynové kotle a průtokové ohřívače značek: BAXI, BERETTA, CHAFFOTEAUX, DAKON, HERMANN, IMMERGAS, JUNKERS, PROTHERM, VAILLANT, VIADRUS a spousty dalších. Navíc spolupracujeme s dalšími významnými partnery ve výrobě komponentů pro topné systémy jako například HONEYWELL, SIT GROUP, IMIT.

Kontaktní údaje:

Dubenec 134
54455 Dubenec

 
Telefon: +420494900158
E-mail: esner@dilynakotle.cz
DIČ: CZ01814842

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Otvírací doba:

Pondělí: 8:00-16:30h
Úterý: 8:00-16:30h
Středa: 8:00-16:30h
Čtvrtek: 8:00-16:30h
Pátek: 8:00-15:00h
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

Zařazeno do kategorií:

Poskytované služby:

Klíčová slova:

Plynové kotle Kondenzační kotle Náhradní díly Odkouření Termostaty Kotle Čerpadlové skupiny Tepelná čerpadla Topení Radiátory Ventilace Nářadí Pracovní oděvy Bojlery Průtokové ohřívače

Fotogalerie:

Kontaktní osoby:

Ondřej Ešner
494900158
esner@dilynakotle.cz
Správce internetového obchodu

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

nabytkovekovanihorak.cz

Naše firma zajišťuje zákazníkům prodej nábytku a bytových doplňků. Pro naše zákazníky jsme připravili široký sortiment nábytku za výhodné ceny. Spolehněte se na naši garanci rychlosti dodání. Nyní vám nabízíme také on-line prodej nábytku. Pro naše zákazníky je připraven náš ochotný personál. Využijte našich znalostí v oboru nábytku. Rádi vám poradíme také s výběrem vhodného nábytkového kování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Elektrahk.cz

V naší prodejně si vybíráte elektro on-line. Dbáme na výhodné ceny našeho sortimentu. Podporu a ochotu najdete vždy v našem internetovém obchodě. Chladničky od nás splní vaše očekávání. Kvalitní žehličky od nás splní vaše očekávání. V nabídce máme velké množství vysavačů různých značek. V naší nabídce najdete skvělou nabídku kávovarů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Krmivasadova.cz

U nás nakoupíte za skvělé ceny veškeré suroviny. Specializujeme se také na prodej briket. Nabízíme kvalitní dřevo, které zaručeně oceníte i vy. Věnujeme se také prodeji zahradnického substrátu. Do naší nabídky patří také kůra. Využijte naši nabídku na kvalitní krmivo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Radio-shop.cz

Internetový prodej radiotelekomunikační techniky, konektorů a kabelů. Prodáváme radioamatérské antény, CB a PMR radiostanice, konektory i kabely. Prodáváme měřicí přístroje, koaxiální kabely, napájecí zdroje, měniče, ladící kondenzátory, cívky, radiostanice VHF-UHF, profi i lodní a letecké antény.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku