Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dílynakotle s.r.o.Dubenec

Jsme rodinná firma a od roku 2013 prodáváme sortiment tepelné techniky a náhradní díly na kotle, v obci Dubenec. Dříve firma působila pod hlavičkou firmy Michala Štarmana a prodávala především díly na kotle značky HERMANN tepelná technika. S rozšiřujícím sortimentem a poptávkou našich zákazníků, byla založena společnost Dílynakotle s.r.o., která úspěšně působí na území České republiky a Slovenska. Každým rokem dodáváme náhradní díly našim stávajícím i novým zákazníkům. A to jak domácnostem, tak servisním organizacím a výrobcům tepelné techniky. V září roku 2013 jsme rozšířili sortiment o podlahové vytápění výrobce EUROTHEX, radiátory IRSAP, bojlery a akumulační nádrže značky HERMANN tepelná technika. Jedině u naší společnosti, najdete všechny díly na plynové kotle a průtokové ohřívače značek: BAXI, BERETTA, CHAFFOTEAUX, DAKON, HERMANN, IMMERGAS, JUNKERS, PROTHERM, VAILLANT, VIADRUS a spousty dalších. Navíc spolupracujeme s dalšími významnými partnery ve výrobě komponentů pro topné systémy jako například HONEYWELL, SIT GROUP, IMIT.

Kontaktní údaje:

Dubenec 134
54455 Dubenec

 
Telefon: +420494900158
E-mail: esner@dilynakotle.cz
DIČ: CZ01814842

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Otvírací doba:

Pondělí: 8:00-16:30h
Úterý: 8:00-16:30h
Středa: 8:00-16:30h
Čtvrtek: 8:00-16:30h
Pátek: 8:00-15:00h
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

Zařazeno do kategorií:

Poskytované služby:

Klíčová slova:

Plynové kotle Kondenzační kotle Náhradní díly Odkouření Termostaty Kotle Čerpadlové skupiny Tepelná čerpadla Topení Radiátory Ventilace Nářadí Pracovní oděvy Bojlery Průtokové ohřívače

Fotogalerie:

Kontaktní osoby:

Ondřej Ešner
494900158
esner@dilynakotle.cz
Správce internetového obchodu

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

nabytkovekovanihorak.cz

Naše firma zajišťuje zákazníkům prodej nábytku a bytových doplňků. Pro naše zákazníky jsme připravili široký sortiment nábytku za výhodné ceny. Spolehněte se na naši garanci rychlosti dodání. Nyní vám nabízíme také on-line prodej nábytku. Pro naše zákazníky je připraven náš ochotný personál. Využijte našich znalostí v oboru nábytku. Rádi vám poradíme také s výběrem vhodného nábytkového kování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Provinter.cz

Věnujeme se i prodeji elektro produktů on-line. Přijďte si k nám pro kvalitní zboží z oblasti elektro. Vždy oceníte naše znalosti v prodeji elektro. Naše společnost vždy nabízí velmi výhodnou cenu. Značkové tiskárny, které najdete v našem on-line prodeji elektra, splní vaše náročné požadavky. U nás můžete vybírat i z nabídky LED pásků pro vnitřní i venkovní prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Antikvariát 390

Antikvariát 390 v Hradci Králové, prodává levné knihy od 9 Kč všech žánrů. Antikvariát 390 je internetový antikvariát. Levné dopravné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Nadeta.cz

Zabýváme se internetovým prodejem elektrozboží. Máme vynikající znalost produktů. Naše sporáky jsou za velmi atraktivní ceny. Využijte naší skvělé nabídky na trouby. Díky našemu kvalitnímu e-shopu bude objednané nářadí brzy dodáno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku