Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vún - Aquaholding, s.r.o.Panenské Břežany

Jako dopravní a přeravní firma máme s autodopravou velké zkušenosti. Naše firma klade důraz na rychlost a spolehlivost. Potrpíme si na serióznost našich služeb. Zabýváme se silniční přepravou v rámci našich služeb. Rádi Vám poskytneme své znalosti v oblasti dopravy a přepravy.

Kontaktní údaje:

Panenské Břežany 50
25070 Panenské Břežany

 
Telefon: +420417533087
E-mail: shipowner@centrum.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

O1 MONY TOUR PRAGUE, s.r.o.

Rádi Vám poskytneme i služby v oblasti autodopravy. Chceme ochotně vyhovět našim zákazníkům. V naší nabídce služeb je autobusová doprava. Nabídneme Vám zajištění služeb autobusové dopravy a přepravy. Snadno pro Vás zajistíme i odborné služby mezinárodní dopravy a přepravy. Pro naše klienty jsme schopni zajistit kvalitní služby spojené s oblastí vnitrostátní dopravy a přepravy díky silnému zázemí a spolehlivým zaměstnancům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiří Vajsejtl - dopravce

V naší autodopravě nabízíme kompletní služby. V dopravě si zakládáme na kvalitě. Věříme, že oceníte náš ochotný přístup. Zaručujeme serioznost prověřenou našimi klienty. Jsme si vědomi, jak je znalost důležitá. Zajistíme Vám kvalitní silniční přepravu. S námi dojedete rychle a včas na místo dodání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Allyn International Services, s.r.o.

Jsme firma, která si zakládá na autodopravě. Naše známá serioznost je skvělou reklamou. Management naší společnosti klade velký důraz na vysokou jakost poskytovaných služeb z oblasti dopravy a přepravy. Naši dopravní firmu reprezentují řidiči s příjemným vystupováním a znalostí cizích jazyků. Naše silniční přepravní firma se snaží vyjít vstříc všem vašim požadavkům. Zaměřujeme se na logistiku přepravy zboží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Milan Maleňák - MONY TOUR

Zajistíme Vám služby v oblasti autodopravy. Naše ochota vyjít vstříc zákazníkovi je pro nás podstatná. Nabízíme možnost autobusové dopravy na zakázku. Naše autobusová doprava je nejlepší na trhu. S naší mezinárodní dopravou budete maximálně spokojeni. Naše firma patří ke špičce na trhu v oblasti vnitrostátní dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku