Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vendulka Brothánková - penzionVrchlabí

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. Nabízíme krásné celoroční ubytování. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování. Přijďte si k nám vychutnat dobrou snídani. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Uspořádáme pro vás i jakékoli společenské akce. Zajistíme Vám plné vybavení kuchyně.

Kontaktní údaje:

Horská 239
54302 Vrchlabí

 
Telefon: +420499422602
E-mail: pension239@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Josef Tomíček - U Tomíčků

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Využijte našich tipů na výlety do okolí. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Božena Hendrychová - H & H penziony

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. Užijte si u nás nezapomenutelný pobyt pro celou rodinu. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů. Specializujeme se na luxusní wellness pobyty v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Miluše Petrovická - Penzion Beruška

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Vyzkoušejte naše prostředí, které pro vás bude jistě příjemné. Svým klientům zajišťujeme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Přinášíme Vám ubytovací služby v blízkosti přírody. Zajistíme Vám ubytování v penzionech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku