Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Radomíra Hořínková - SlovnaftKozlov

Prodáváme skvělá bezpečná rodinná auta. Využijte možnosti výhodné koupě našich auto-moto potřeb vysoké kvality. Prodej autoelektriky nás baví. U nás můžete koupit i autoelektroniku. Vyberte si u nás potřeby pro motoristické sporty . V rámci naší činnosti prodáváme také automobily ostatních značek. V naší firmě zakoupíte auto na splátky.

Kontaktní údaje:

Kozlov 147
58821 Kozlov

 
Telefon: +420567277180

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ing. Zdeněk Marek- Prodej ojetých vozů ze zahraničí

Prodej kvalitních aut je naše motto. Našim klientům prodáváme i autoelektriku. Náš výběr autoelektroniky Vás osloví. Náš obchod se zabývá prodejem potřeb pro motoristické sporty. Prodáváme také ostatní značky automobilů. Svým klientům poskytujeme výhodný prodej auto-moto zboží na leasing. Krásné vozy si u nás můžete pořídit i na splátky. V našem obchodě vám zajistíme dovoz motorových vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Slovnaft Česká republika, spol. s r.o.

Prodej aut je hlavní činností naší společnosti. Auta od nás jsou kvalitní a vydrží vám opravdu dlouho. U nás se přesvědčíte, že nabízíme široký výběr z autoelektriky. Našim klientům nabízíme také koupi autoelektroniky. Nabízíme prodej kvalitních potřeb pro motoristické sporty. Zajišťujeme perfektní servis ostatních značek automobilů. Prodej na splátky poskytujeme i my..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Radek Holub - Slovnaft

Prodej ojetých automobilů s garancí původu je u nás samozřejmostí. Každý náš vůz musí být skutečně kvalitní. Zabýváme se především prodejem autoelektriky. Mimo jiné nabízíme i prodej autoelektroniky. Prodávat potřeby pro motoristické sporty nás baví. Nabízíme i ostatní značky automobilů za velmi výhodné ceny. Jsme prosperující firma,která nabízí prodej vašeho nového vozidla i na splátky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Lukáš Hák - Bazar osobních automobilů

Seznamte se s našimi prodejci, kteří jsou skutečnými odborníky na prodej aut. Pro náš podnik je nejdůležitější kvalita. U nás můžete koupit i autoelektriku. Přijďte si k nám vybrat autoelektroniku, její sortiment je velmi bohatý. Rádi vám s prodejem potřeb pro motoristické sporty poradíme. Auto-moto potřeby vysoké kvality vám můžeme doporučit pro jakoukoli značku vozu. Realizujeme záruční a pozáruční servis. Leasing je u nás zaručen.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku